Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieograniczone możliwości internetu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieograniczone możliwości internetu (/Temat-Nieograniczone-mozliwosci-internetu-143908)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nieograniczone możliwości internetu - szybkikwit - 19-02-2017 14:43

(19-02-2017 00:55)Bazor napisał(a):  Kopanie na własną rękę jest opłacalne? Big Grin interesowało mnie to jakiś czas temu, ale nie wiem jaki jest stosunek wkładu do wydobycia kryptowalut i ceny sprzętu na wydobycie. W sumie jak dla mnie byłoby na tyle dobrze że prąd i wodę mam wliczone w czynsz. Mogę wiedzieć jak to jest na twoim przykładzie ? Big Grin

Jesli wzrośnie Ci zużycie prądu to czynsz też Ci wzrośnie hehe Big Grin

Ostatnio też zainteresowałem się Tematem kopania i taka maszynka powiedzmy za 11k zł zwraca się jakoś po roku , Kopanie na prądzie przemysłowym


Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 19-02-2017 18:47

A wiec odpowiadam wszystkim jednocześnie Big Grin tak jest to opłacalne , ja nie zamierzam sprzedawać nakopanych krypto tylko je przetrzymywać a pózniej sprzedać drożej . Ale jesli ktos kopalby i sprzedawał na bieżąco na jednej koparce takiej za 11k to mniej wiecej w zależności co kopie miałby 1000zł/msc minus prąd okolo 300zł tutaj tez zużycie prądu zależy od danej kryptowaluty oraz od ceny. Najlepiej jesli ktos ma prąd za free wtedy ma jak w bajce , może podkręcić na full karty i nie zwracać uwagę na pobór prądu. A tak to sa dobierane ustawienia uśrednione czy tez optymalne ,aby moc była ok ale zeby tez nie pobierało za duzo prądu.

Ostatnio siedzę w domu ale generalnie pracuje po kilka godzin od pon-piątku w rodzinnej firmie czyli na swoim. Co prawda nie musiałbym pracować na obecnym etapie ale chce i bede . Im wiecej kasy tym lepiej czyż nie Smile ? Jakbym miał pracować u kogoś obcego wtedy bym się zastanowił Big Grin

Ps: kopiąc i zbierając(skupując) kilka krypto dajmy na to 10 rodzajów , niech jedna/dwie wyskoczą w górę znaczącą i jesteśmy w **** na plus . Oczywiście zawsze jest tu ryzyko, jak wszędzie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nieograniczone możliwości internetu - dzemba - 19-02-2017 20:50

Mam klika HD 6850 / HD 6870 / HD 5850 + prąd za free (akademik), zrób jakiegoś tuta porządnego Big Grin


RE: Nieograniczone możliwości internetu - 4EverSky - 19-02-2017 21:07

(19-02-2017 20:50)dzemba napisał(a):  Mam klika HD 6850 / HD 6870 / HD 5850 + prąd za free (akademik), zrób jakiegoś tuta porządnego Big Grin

Też jestem akademik i mam darmowy prąd, ale niestety nie mam koparki :/


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 19-02-2017 23:05

Nie trzeba mieć większych pieniędzy aby zacząć kopanie na własną rękę. Można zacząć małymi kroczkami. Czyli moożecie kopać też kryptowaluty metodą Stalkingu - czyli ściągacie portfel jakiejś kryptowaluty , która ma dobre predyspozycje do wzrostu, kupujecie jej xxx ilości. I przy odpalonym portfelu 24h na jakikmolwiek komputerze monety będą się "kopać". Im więcej monet tym większy mnożnik. Tak bardzo skrótowo i prosto tłumacząc Smile


RE: Nieograniczone możliwości internetu - Bazor - 20-02-2017 00:10

Możesz dać jakis poradnik czy artykuł jak zacząć? Z tego co czytam ludzie nie kopia w ten sposób tylko przy użyciu specjalnego sprzętu o nazwie ASIC. Możesz rozwinąć temat?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 20-02-2017 07:00

Grrr na Tapatalk mi sie pomieszało delikatnie i przypadkiem usunąłem sam swoja podpowiedź. Już edytuje ....

Koparki GPU są i bedą cały czas opłacalne do wydobywania krypto chyba ze chcesz iść na głęboka wodę i kopać BTC. Fakt cieżko znaleźć jakieś ciekawe informacje na ten temat jeśli ktoś jest w punkcie startowym i nie wie od czego zacząć. Mogę jedynie nagrać jakieś wideo gdzie omówię w kilku krokach i podam przykładową konfigurację. Pomyśle nad tym .

Ps: Zależy ile masz kasy na start. Im więcej tym prostszy start. Jeśli marnie z kasą ale coś tam mas , to na początku możesz wziąć się za trading/hyip/revshare .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nieograniczone możliwości internetu - 4EverSky - 20-02-2017 13:16

(19-02-2017 23:05)tomek019 napisał(a):  Nie trzeba mieć większych pieniędzy aby zacząć kopanie na własną rękę. Można zacząć małymi kroczkami. Czyli moożecie kopać też kryptowaluty metodą Stalkingu - czyli ściągacie portfel jakiejś kryptowaluty , która ma dobre predyspozycje do wzrostu, kupujecie jej xxx ilości. I przy odpalonym portfelu 24h na jakikmolwiek komputerze monety będą się "kopać". Im więcej monet tym większy mnożnik. Tak bardzo skrótowo i prosto tłumacząc Smile

Ok pokopał bym tą metodą Stalkingu, tylko musiał bym otrzymać informacje która kryptowaluta oraz jak wykopać dokładnie tą metodą Wink


Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 20-02-2017 13:25

Jest kilka takich w mojej opinii wartych uwagi i kopania tą metoda kryptowalut ale to już bardziej na priv . Najlepiej jak się odezwiesz na Facebooku . Tutaj tez odpisuje ale nie zawsze tak szybko .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nieograniczone możliwości internetu - tomek019 - 24-02-2017 15:08

Witam ponownie po kilku dniach , co u Ciebie słychać Smile ?

Zaraz przedstawię Tobie co u mnie. Mhmm od czego by tu zacząć...
Ok zacznijmy od FutureNet, poszło trochę wypłat w tym miesiącu ale nie potrzebowałem ich tak wiele więc wybrałem mniej niż w styczniu. Przynajmniej adpacki trochę podrosną w ilości . Niebawem spotykamy się na evencie w Krakowie 11.03.2017. Jeśli ktoś działa w tej firmie to obecność obowiązkowa.

Swoją drogą , również w Krakowie , robię spotkanie swojej grupy "Maniacy Biznesu" 10.03.2017. Krótkie spotkanie z kilkoma osobami gdzie podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat Revshare/Krypto/Social Media oraz kilka innych tematów. Będzie to wyłącznie moja opinia jak zawsze , ale zapraszam każdego kto byłby chętny spotkać się z nami do kontaktu. Przyglądamy się obecnie razem z grupą kilku tematom na chwilę obecną. Nie będę ich wymieniał dopóki każdego nie sprawdzimy i nie wybierzemy czegoś konkretnego. Możliwe że wszystkie odpadną, możliwe że wybierzemy więcej niż 1 .

Jeśli chodzi o krypto to Nexus jest w dość fajnej cenie po korektach więc można się połakomić. W chwili obecnej kopie ETH + SC oraz dokupiłem trochę NXS. Szukam natomiast zmian jeśli chodzi o krypto do kopania. Czegoś co nie kopię za wiele osób ale jest z przyszłością, trudno naprawdę wybrać w tak dużym rynku ale na szczęście jest to też PLUS. Duży wybór, duże możliwości.

Nie będę zanudzał zdjęciami wykresów, paczek, wypłat... ale wstawię wam może zdjęcie koparki o której mowa od pierwszego postu. Miłego Weekendu ! Smile

[Obrazek: koapara.jpg]

PS: zapomniałem wspomnieć że w tym tygodniu wziąłem się za siebie i zacząłem znowu ćwiczyć Big Grin
Trzeba trochę brzuszka zgubić przed wakacjami...