Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] (/Temat-Kolejne-podwyzki-od-kwietnia-Skrill-143907)



Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - MaLiN - 07-02-2017 10:19

Tymczasem na Skrillu kolejne podwyżki się szykują...

Cytat:Opłaty, które wejdą w życie w dniu 6 kwietnia 2017 r.:

Opłaty za zasilenie rachunku:
Sofort, Giropay: 1,9%
Karty JCB, Diners Club: 2.5%
MasterCard: 2,25%
Paysafecard: 7,5%

Opłata za brak aktywności: 3 EUR

Więcej informacji o zmianach, można znaleźć tutaj: https://binary24.pl/aktualizacja-warunkow-korzystania-ze-skrill/


RE: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - aero2 - 07-02-2017 15:42

@[MaLiN]
Ciekawe co to znaczy brak aktywności i czy jeśli nie zapłacę tego w jakim terminie? Zablokują mi konto czy będzie windykacja?


RE: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - Dante_/ - 07-02-2017 15:42

A ja sobie teraz myślę, czy rejestrowałem się do skrilla xDD. Próbowałem zobaczyć czy mam konto w skrill za pomocą odzyskania hasła, ale jak próbuję to muszę skontaktować się telefonicznie ze względów bezpieczeństwa, a potrzebuję do tego numer klienta xD


RE: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - Slight - 07-02-2017 15:46

Ja już zamknąłem konto przed wcześniejszą podwyżką, założyłem jako alternatywny portfel internetowy, ale zbytnio z niego nie korzystałem, więc nie ma co kosztów sobie naliczać. Cool


RE: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - Dante_/ - 07-02-2017 15:50

(07-02-2017 15:46)Slight napisał(a):  Ja już zamknąłem konto przed wcześniejszą podwyżką, założyłem jako alternatywny portfel internetowy, ale zbytnio z niego nie korzystałem, więc nie ma co kosztów sobie naliczać. Cool

Aaa to chodzi w takim razie o konto ( czyt. kartę ) czy o portfel? Bo wydaje mi się po prostu, że za korzystanie z ich usług ( portfel ) też będzie naliczana opłata :x


RE: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - MaLiN - 07-02-2017 15:53

(07-02-2017 15:42)aero2 napisał(a):  @[MaLiN]
Ciekawe co to znaczy brak aktywności i czy jeśli nie zapłacę tego w jakim terminie? Zablokują mi konto czy będzie windykacja?

@[aero2] Wiem, że kiedyś była wzmianka, że albo musi być chociaż jedno logowanie w ciągu roku/ albo wykonanie jakiejś transakcji. Dokładnie nie pamiętam. I konto wtedy raczej nie jest blokowane, tylko w momencie posiadania/dostania jakiejś kwoty na Skrillu po prostu obciążą Twoje konto. Jak nic nie będziesz miał, będą naliczać na pusto i więcej nic nie powinni Tobie zrobić Smile


RE: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - twardy - 07-02-2017 15:53

Oplata za brak aktywnosci to najprawdopodobniej jest naliczana kiedy nie zalogowales sie na konto w ostatnich 365 dniach. A jak nie zaplacisz... ja przez 2 lata nie mialem na koncie zadnej kasy, nie pobrali oplaty za karte (saldo nie bylo na minusie), maila tez zadnego nie widzialem. Po prostu zalegle oplaty pobieraja wtedy kiedy masz srodki na koncie. Pewnie robia problemy przy probie zamkniecia konta, komornika bym sie nie spodziewal.


RE: Kolejne podwyżki od kwietnia [Skrill] - MilanFan - 07-02-2017 19:08

Cytat:Używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne, jeśli tylko logujesz się lub dokonujesz transakcji co najmniej raz w ciągu 12 miesięcy.

W przeciwnym wypadku Twoje konto będzie co miesiąc obciążane opłatą w wysokości 2 EUR* (lub równoważną).