Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! (/Temat-Budujemy-fanpage-Od-10k-do-100k-lajkow-w-2msc-143900)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - zbyszeq - 11-02-2017 15:09

@[EA7]
Pod Polskę Smile.

Dzień 3,4/60

Ogólnie sprawa wygląda tak, że na dzień dzisiejszy liczba polubień wynosi:
[Obrazek: 59d698a6fe86ca07e9f99796ba377190.png]

czyli od ostatnich 2 dni przybyło łącznie fanów: 2103 fanów przez 2 dni, oraz wydane:
[Obrazek: c82bce8e0d81dcbbddec67bf9c5c9ef6.png]
czyli nie jakoś tragicznie, ale najlepiej też nie..

Niestety przez moją głupotę zbanowałem sobie jedyne źródło płatności tj. karte firmową dzięki której mogłem generować faktury które potem sobie mogłem wliczać w koszta.. 
No, ale cóż poczekam 2 tyg na nową akrtę i bd git, do tego czasu ustawie większe limity, żeby płatność przebiegała rzadziej.

Dla zainteresowanych wklejam również statystyki z ost.7 dni.
[Obrazek: 17e63a106d1fad1dd0cc0a411ffbd308.png]

Dzisiaj prawdopodobnie niestety nie dojdzie dużo lajków ze względów takich, że mam do opłacenia na FB Ads 900zł, i do czasu kiedy tego nie zrobię reklamy nie działają - a zrobię to dopiero pod wieczór bo wtedy będe miał taką możliwość. Z racji tego, jutro je##e konkretnie i liczę na 2-3k przyrost lajków..

Ogólnie liczę, że w tym miesiącu wszelakim nakładem sił i $$ uda mi się dobić do tych 60-70k, chociaż będzie to b.ciężkie - lecz do zrobienia :>.

Co do polubień FP - wykres wykazuje takie dane:
[Obrazek: c8ed6f237e8a9903fdf1ae92c5fb4312.png]

Ogólnie mam zamiar dać tutaj na stałe 40zł dziennego budżetu i dojść do 0,04-0,05 bo ciężko będzie o ile wgl się uda dojść do 0,01 - lecz czas pokaże.
40zł przy stawce 0,04 dałoby mi 1000lajków, więc było by to na prawdę satysfakcjonujące!



RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - Zloty - 11-02-2017 15:22

Niezły dziennik.
Obserwuje na bieżąco.

Jeśli to nie problem to pozwolę zadać kilka pytań Smile

Do jakiego zasięgu planujesz dojść lub do ilu polubień ?
Kiedy planujesz zaprzestać z korzystania facebook ads ?
Co potem ?

Program partnerski ?
Clickbank ?
Afilacja amazon/aliexpress ?
A może coś innego Smile ?

Obyś nie zrezygnował z prowadzenia dziennika Smile

Powodzonka


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - jigorex - 11-02-2017 15:25

Może zrób jakieś kontrowersyjne wydarzenie.Idea
Ja dziś na moim starym wydarzeniu co ma 2k osób poprosiłem o polubienie strony to 50like wpadło.Huh


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - piotrgk4 - 11-02-2017 15:27

@[Zloty]
Do jakiego zasięgu planujesz dojść lub do ilu polubień ? Zgaduje że nie ma konkretnej liczby Smile Im więcej tym lepiej
Kiedy planujesz zaprzestać z korzystania facebook ads ? Też przypuszczam że nigdy ponieważ małym nakładem finansowym może sobie podbić zasięgi oraz fanów dzięki czemu dalsze plany będą mu się zwracać jeszcze bardziej.
Co potem? Strona internetowa Smile

Program partnerski? Raczej uważam że będzie zakładał własną stronę pod taką tematykę choć jest możliwość dogadania się z stronami w podobnej tematyce.

Zrezygnować raczej to nigdy nie nastąpi Smile Znam Zbyszka i wiem że dalej będzie to prowadził z powodu czasu i chęci zainwestowane w daną tematykę Smile Ty bardziej że później zwrot do wydatków może być kolosalny Smile


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - zbyszeq - 11-02-2017 15:43

@[Zloty]
Ogólnie końcowo do 250k, ale na bieżąco będę podawał kolejne cele przy każdym który skończę.
Potem serwis pod to + zarobek z AdSense Smile
Nie zrezygnuje, bo aktualnie to jedyne co daje mi taką radość i ot tak to robię bez żadnych grymasów Smile

@[jigorex]
nie przepadam jakoś za wydarzeniami, będę dalej korzystał z fb adsów + zapraszał właśnie do lajkowania tych którzy polajkowali moje posty Wink


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - prololex - 11-02-2017 21:23

Pochwal się na PW co to za funpage.
Sam mam ok 0.5mln fp z babkami, postawiłem pod to stronkę typu temysli z cytatami ale narazie zawiesił em zabawę.

Może dla lepszego przyrostu ogarnij stronkę i do tego likejacker ninja z BHW forum. Za 23$ z kuponem możesz zebrać bezpiecznie 200 Like na dzień, licencję masz na 20 wordpresów.


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - kozzaq - 12-02-2017 15:14

Mam pytanie odnośnie reklamy, przez tydzień trzymałem sobie reklamę fanpage i miałem 5gr za fana, przerwałem na 1 dzień i następnie odpalając znów tą reklamkę facebook stwierdził, że jest za dużo tekstu w moim zdjęciu i nie wyświetla mi tej promocji. Jakieś pomysły co z tym zrobić? Dałem zgłoszenie o indywidualne rozpatrzenie, ale to nic nie dało. Zależy mi, żeby kontynuować reklamę, bo przynosiła naprawdę fajne efekty


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - piotrgk4 - 12-02-2017 17:41

@[kozzaq] nic nie zrobisz :/ Facebook jest jak kobieta w trakcie okresu Sad Spróbuj wysłać reklamę ponownie. Może uda ci się że piąta reklama przejdzie Smile.


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - PaidMoney - 14-02-2017 19:55

@[zbyszeq] będzie uptade?

Ps; nie wiem gdzie to przeczytałem ale możesz założyć konto rosyjskie i zacząć promowac fp przez te konto wtedy najmniejsza stawka za klik to chyba 0.015gr Big Grin
Tylko że to się nada, ale nie na tym fp tylko następnym bo masz podpięte inne konto, chyba że dodasz drugiego administratora wtedy można promować.


RE: Budujemy fanpage! Od 10k do 100k lajków w 2msc! - piotrgk4 - 14-02-2017 20:02

@[PaidMoney] u mnie czytałeś Smile

Z tymi stawkami jest bardziej złożona stawka. Mam swoje przypuszczenia jak działa mniej więcej reklama na facebooku ale tak na prawdę nikt nie wie Smile
Otóż konto rosyjskie pozwala określić mniejszą MAKSYMALNĄ stawkę za klika w reklame(odnośnik do strony) W Polsce nie można zejść poniżej 1gr lecz w Rosji są inne stawki (1zł to 15rubli) w ten sposób możemy dać 0.01p czyli 1/15 grosza.