Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1000 zł do końca lipca! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1000 zł do końca lipca! (/Temat-1000-zl-do-konca-lipca-143855)

Strony: 1 2


1000 zł do końca lipca! - radmatuszewski - 06-02-2017 00:35

Cześć

Jest to już mój trzeci dziennik - mam nadzieję, że z nim pójdzie lepiej. Myślę, że się uda ponieważ NIE będzie on tylko o zarabianiu.

Tak więc o czym będzie?


Planuję stworzyć swoją stronę WWW - recenzje książek i filmów ewentualnie niektórych seriali + trochę newsów.

Książki czytam nałogowo, filmy też często oglądam a od seriali się prawie nie odrywam.

Mam w planach rozpoczęcie tego przedsięwzięcia jakoś po Walentynkach, nie zdziwię się jeśli zrobię to wcześniej pod wpływem chwili, ale na razie planuję zrobić to po 14 lutego.

Do czego dążę?

Dążę do tego abym mógł spokojnie napisać do wydawnictwa z prośbą o użyczenie książki do recenzji. Jest to na chwilę obecną jedyny mój cel do którego będę musiał długo dążyć. Przykładowo Galeria Książki udostępnia blogom książki do recenzji jeśli staż bloga jest dłuższy niż 2 lata. Przynajmniej takie info dostałem jak się kiedyś w to bawiłem.

Zarobek

Zarabiać natomiast będę na SUBACH, nie na FB tylko na swoich stronach WWW. Będę tworzył strony z poradnika Vasakiego i na nich zarabiał. Tak na marginesie dodam, że jedną już stworzyłem i do tej pory zarobiła 16.50 zł - majątek to nie jest, ale zawsze jakaś motywacja Big Grin

Tak więc:

Projekt #1 - ciężko idzie, nie wiem czy coś z tego wyjdzie
Projekt #2 - zaczął na siebie zarabiać
Projekt #3 - w toku

Strony inne :

Strona #1 - trochę zarabia
Strona #2 - ściąga ruch

Cele

Głównym celem jest strona o której pisałem wyżej, jednak jakaś kasa się przyda więc myślę, że 200 zł w lutym z samych subów będzie okej.

Lekkie podsumowanie:

- strona rusza po Walentynkach (będę pisał ile postów wrzuciłem, w jaki sposób podlinkowałem, do kogo się odezwałem, jak ściągnąłem ruch i tak dalej)

- SUBY : 36.5/200

Do zobaczenia w następnym wpisie - co prawda zarobek jest dodatkiem w tym dzienniku lecz do postawienia strony będę pewnie pisał tylko o tym.


RE: Własny zakątek w internecie + zarabianie - adrian018 - 06-02-2017 03:42

Oby powiedzenie do 3 razy sztuka sprawdziło się w twoim przypadku hehe.. Wink
Powodzenia i wytrwałości, nie poddawaj się ! Smile


RE: Własny zakątek w internecie + zarabianie - radmatuszewski - 06-02-2017 10:51

(06-02-2017 03:42)adrian018 napisał(a):  Oby powiedzenie do 3 razy sztuka sprawdziło się w twoim przypadku hehe.. Wink
Powodzenia i wytrwałości, nie poddawaj się ! Smile

Może i się sprawdzi Big Grin Dzięki Wink


RE: Własny zakątek w internecie + zarabianie - radmatuszewski - 10-02-2017 00:51

Tak siedzę i myślę co zrobić abym dzięki stronie mógł dostawać książki czy komiksy szybciej.

Pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby utworzenie strony pod domeną .com i użycie głównej domeny jako strony pod Polskę oraz stworzenie subdomeny i wykreowanie strony pod zagranicę.

Sądzę, że wydawnictwo spojrzałyby na tę stronę przychylniej a ja nie bym był ograniczony tylko do polskich wydawnictw co mogłoby mi przynieść więcej ruchu. Czytając książki po angielsku i pisząc ich recenzję po polsku zyskałbym na czasie.

Jednak trochę się boję, że nie podołam ze stroną w języku angielskim.


RE: Własny zakątek w internecie + zarabianie - radmatuszewski - 19-02-2017 10:06

Okej, a więc tak - użyję starej domeny, którą miałem już wcześniej. Cel na dziś to machnąć tam Wordpressa, znaleźć jakiś ładny motyw (Boże dopomóż...) i napisać pierwszą recenzję.

Przy okazji sprawdzę czy strona jest w dalszym ciągu dodana do aplikacji SQUID - na IOS i Androida.

Dam znać jak postępy w bardziej rozległym wpisie.


RE: Własny zakątek w internecie + zarabianie - radmatuszewski - 24-02-2017 09:53

Strona nie jest jeszcze wykończona, ale postanowiłem wrzucić już pierwszy wpis. Tak więc strona z recenzjami oficjalnie zaczęła żyć.


RE: Własny zakątek w internecie + zarabianie - radmatuszewski - 29-04-2017 23:52

Hej! Po ostatnim wpisie, który napisałem w tym dzienniku straciłem kompletnie motywację. Nie miałem ochoty na zarabianie ani ochoty na czytanie więc strony wyżej wymieniona nie miała prawa istnieć i po pierwszym wpisie przestała.

Wracam po przerwie!



Zamierzam zarobić 500 złotych po to aby mieć co wydawać w wakacje.
Daję sobie czas do pierwszego dnia wakacji (czytaj - zakończenie roku szkolnego) a więc mam jeszcze prawie 2 miesiące czyli w każdym miesiącu muszę zarobić po 250 złotych.

Na czym będę zarabiał?

- PPI - mam nadzieję, że pójdzie całkiem okej. W tym miesiącu wpadło mi 48$ na Cinstallerze czyli w przybliżeniu 186 zł jednak nie jest to czysty zysk. Na dodatek nie jest to zarobek z zaplecza tylko tworzony na bieżąco więc w maju równie dobrze może być 5 dolarów. Nic pewnego.

- Textbookers - pisanie tekstów idzie mi całkiem dobrze (moja ocena za precle to 6,0). Zarobiłem do tej pory 60 zł, które leży tam na koncie ponieważ o ile się nie mylę wypłata jest możliwa od 100 zł.

- Myślałem o subach używając eforsy jednak zważając na to co się ostatnio działo zadałem im pytanie na czacie i jeśli odpowiedź będzie zadowalająca to zamierzam spróbować.

- Własna strona - strona o recenzjach książek - nowa domena i wszystko. Będę ją tworzył od 0 więc to jest plan na długi termin. A będę chciał ją spieniężyć dzięki AdSense, ale są to dalekie plany.

Obecny stan kont:

- Bankowe: 100 zł
- Cinstaller: 1,62$
- Textbookers: 60,97 zł

Okazuje się więc, że aby osiągnąć cel muszę zarobić mniej niż 500 zł.

CEL: 167,23 / 500 zł.

Do zarobienia zostaje 332,77 zł czyli każdego miesiąca muszę zarobić ok. 166 zł. Myślę, że jest to do zrobienia i powinno się udać. Zaczynam praktycznie od 0 ponieważ nie mam żadnego zaplecza.


RE: Zarabiam 500 złoty do wydania w wakacje. - dazy19 - 30-04-2017 14:17

Powodzenia Smile dodaj do swoich stron zsubami jeszcze pop ad niby grosze ale choc sie ruch nie bedzie marnowal Smile


RE: Zarabiam 500 złoty do wydania w wakacje. - radmatuszewski - 30-04-2017 14:30

Nie wiem jak to na konwersję wpłynie. A stron z subami narazie nie ma, ale możliwe, że będą. W każdym razie dzięki za pomysł. Wink


RE: Zarabiam 500 złoty do wydania w wakacje. - radmatuszewski - 09-05-2017 23:35

Dziś się nie rozpisuję bo późno jednak napiszę tylko, że dzisiejszy zarobek wynosi ok. 170 zł. A więc majowy cel zaliczony.