Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) (/Temat-100-tys-z-internetow-w-2017-roku-143833)

Strony: 1 2 3 4


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - adrian018 - 08-02-2017 10:55

(07-02-2017 19:30)trybulski napisał(a):  Z tym spacerem, to dobry pomysł. Fajnie tak od czasu do czasu wyjść gdzieś samemu tylko po to, baby sobie pochodzić i przemyśleć. Dla mnie taką odskocznią jest klinika jak już wiem, że muszę coś zmienić.

Hehe dokładnie, takie spacery, są dobre i często dzięki nim wpada wiele ciekawych pomysłów + dawka motywacji do działania, a myślałem że tylko na mnie tak działają Big Grin

Podsumowanie: 7.02.2017
- napisany wzór i dodane ogłoszenie wieczorem (na obecną chwilę już jest ponad 30 odpowiedzi)
- poprawa tekstów na pierwszej stronie www, teraz są bardziej przejrzyste i lepiej napisane
- Wczorajszy dzień opierał się głównie na 'doszkalaniu się' - znalazłem ciekawą stronkę pod autoresponder, newsletter i która pomoże przy tworzeniu efektywnego mailingu (wszystko na 1 stronie), obejrzałem do tego ok 1h filmik jak się po tym poruszać i jak to działa, jak dla mnie będzie bomba, bardzo ciekawe narzędzie i ułatwi robotę, a przy okazji maile będą wyglądały bardzo przejrzyście Smile

Teraz lecę na siłkę i jak wrócę to biorę się za stworzenie szablonu i wzoru pod pierwszą odpowiedź na ogłoszenie, a dodatkowo dzisiaj jeszcze umieszczę to samo ogłoszenie w kilku różnych miejscach i zobaczymy jaki będzie tego skutek. Smile


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - mfss - 08-02-2017 21:55

Keep doing your shit!
Dodaję do subskrybowanych tematów, bo widzę, że z tego może być niezły dziennik Smile


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - ciekma - 09-02-2017 09:19

No nieźle się zapowiada będę śledził i trzymam kciuki Wink


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - adrian018 - 09-02-2017 22:04

Podsumowanie: 8.02.2017/09.02.2017
-Inwestycja w reklamę - promowanie posta FP 50zł na 3dni
-Promowanie ogłoszeń 50zł
-Zarejestrowana nowa 1 osoba do puli 500, czyli jest obecnie 10/500 osób (muszę się trochę sprężyć i obmyślić lepszą i sprawniejszą strategię promocji)
-2 Rozmowy telefoniczne z Comperialead i z M2M - dzięki temu wiem jak sytuacja wygląda i że do M2M nie ma sensu wracać budować grupy, lepiej zostać przy Comperialead

Dzisiaj pół dnia spędziłem na spotkaniu z nowo poznaną dziewczyną Huh, także się opierdzielałem nieźle i praktycznie nic dzisiaj nie zrobiłem - jedynie odpowiedziałem na wczorajsze e-maile i odpisałem tym co do mnie pisali na priv i na facebooku, zaraz jeszcze dodam kolejne ogłoszenie i lecę spać, mam już kilka pomysłów na dodatkową promocję i myślę że przejdą - ale jak wiadomo pomysł to 10% realizacja to 90%, także przyszły tydzień pokaże efektywność nowego pomysłu (lub też jej brak) Big Grin


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - prololex - 12-02-2017 12:02

"Nauczyć 150 osób zarabiać w internecie po 3 miesiącach działań minimum 2 000zł miesięcznie"

O co chodzi z tym nauczaniem? Mogę zostać twoim uczniem jak uczysz czegoś sensownego Big Grin


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - adrian018 - 13-02-2017 17:49

(12-02-2017 12:02)prololex napisał(a):  "Nauczyć 150 osób zarabiać w internecie po 3 miesiącach działań minimum 2 000zł miesięcznie"

O co chodzi z tym nauczaniem? Mogę zostać twoim uczniem jak uczysz czegoś sensownego Big Grin

Hehe, a uczę po prostu tego co sam osiągnąłem po 3 miesiącach działania w Programach Partnerskich (czyli polecanie kont bankowych i pożyczek pozabankowych - buduję grupę ludzi i Ci co są najbardziej zaangażowania to im pomagam, nikomu nic nie narzucam, a tym co chcą serio działać i zarabiać lepszy hajs niż kilka stówek pomagam jak potrafię najlepiej.
Od czasu jak w tym działam czyli obecnie już ok 4miesiące, średnia zarobków miesięcznie wynosi min 2000zł i takim osobom po prostu przekazuję to co sam robię (chociaż szczerze mówiąc nieźle się opierdzielam i nie robię zbyt wiele, ale te 2000zł z tych programów wyciągam - nie pracuję na etacie, więc jest motywacja by tą podstawe mieć - oczywiście dążę obecnie do wyższych kwot i sprawdzam różne sposoby, szukam czegoś skutecznego, bo trzeba przyznać, że 'polaczkowość narodowa' potrafi skutecznie zabijać ludzi zarabiających przez internet, zresztą Ci co tutaj działają lub działali z ludźmi to sami wiedzą jak wygląda Polski target i jak chętny jest na współpracę, nawet jeśli musi wykonać tylko kilka prostych czynności, to większości się i tak tego nie chce robić, uważają, że to nie dla nich, wolą 'bezpieczny' etat Big Grin
------------------------------
Podsumowanie 10/11/12.02.2017
W sumie to nic nie zrobiłem, bo byłem jednego dnia na imprezie, w sobote na szkoleniu medycznym i meczu Wisełki, a w Niedziele komputer może na 30min włączyłem, bo to dla mnie zawsze jest dzień odpoczynku i staram się jak najmniej przed komputerem siedzieć.
-Dzisiaj zarejestrowana nowa osoba do Programu Partnerskiego do puli 500, czyli obecnie jest 12/500
-Do wczoraj miałem promowanie na facebooku posta z pożyczkami, było bardzo dużo kliknięc bo ok 200 w linki, myślę że przynajmniej za kase wyłożoną na reklame coś się zwróci, okaże się ok 20 marca dopiero.. Smile
-Zakupiłem nowy karnet na siłkę i podjąłem decyzje, że dopinam moje treningi i diete na 100% (czyli na siłce będę spędzał ok 2,5h, bo robię cardio po 50minut + trening każde ćwiczenie po 4 serie), a jeśli chodzi o dietę, to ograniczam do wielkiego minimum jedzenie tego co mam w domu i sam będę wszystko kupował i sobie gotował codziennie rano posiłki na cały dzień (tzn 3 obiady, bo śniadanie i kolacje zawsze jem inną) do tego masa warzywa będzie szła, więc trochę kasy ta dieta będzie kosztować bo warzywa drogie, ale cóż - na zdrowiu się nie oszczędza, a co mi z posiadania milionów na koncie, jeśli zdrowie będzie do dupy. Smile
-Czekam na cieplejsze dni i wracam na treningi Kick Boxingu
-Obecnie dalej reinwestuje w TAT, program ma dopiero 4 miesiące, a ma lepsze ustawienia, niż programy typu mx, tm, także myślę że spokojnie ten rok pociągnie, więc jeszcze spokojnie można jakieś 2-3 miesiące reinwestować, jeśli admini nic nie odwalą to zysk to tylko formalność.. Smile


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - prololex - 14-02-2017 08:44

Jak możesz to napisz na PW coś więcej o tym jak zacząć działać na polecany tych produktów bankowych itp.

Co do ćwiczeń i diety itp. życzę powodzenia. A warzywa wcale nie są drogie (oprucz świeżych brokułów które teraz widuję po 10zł), a o tej porze możesz mrożonki dobrej jakości dorzucić + warzywa korzeniowe (marchew, seler, pietruszka i inne).


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - adamcio99922 - 14-02-2017 09:47

Jakie książki planujesz/przeczytałeś? Jerk2
Bo nie często się widuje taki cel tutaj^^

Co tam za ciekawe tytuły wyłuskałeś? Standard - DeMarco, Hill i Ferriss? Z miłą chęcią wymienię się informacjami co warto przeczytać Big Grin


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - Floyd - 14-02-2017 10:12

Najważniejsze to wiedzieć co chce się osiągnąć i do tego dążyć. No i żeby motywacja nie spadła ale kasa chyba każdego motywuje Big Grin


RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;) - Richlook - 14-02-2017 11:31

Jest z Tobą jakiś inny kontakt poza pw forumowym? Smile