Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta NETFLIX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta NETFLIX (/Temat-Konta-NETFLIX-143813)



Konta NETFLIX - Azzazelx - 05-02-2017 01:07

1.Nazwa przedmiotu : Konta NETFLIX
2.Opis przedmiotu : Konta tworzone po zakupie. Konto 4 ekrany ULTRAHD. 1 konto 1 użytkownik. W razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem konta lub nie będzie ono działało pełny miesiąc - zostanie wymienione na nowe.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 7 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP lub BTC


RE: Konta NETFLIX - elock - 28-02-2017 08:57

Jak jest z uzywaniem tych kont na konsoli, jesli juz wczesniej na niej wykorzystalem darmowy okres?


RE: Konta NETFLIX - przeCinek19 - 28-02-2017 09:23

Aktualne?


RE: Konta NETFLIX - przemek1126 - 28-02-2017 22:52

Posiadam Konta netflix mogę sprzedać za 8 zł sztuka


RE: Konta NETFLIX - Azzazelx - 09-03-2017 13:55

Przepraszam za zaniedbanie tematu - miałem dużo na głowie.

Tak, jak na ten moment aktualne.
Co do używania na konsoli - nie jestem pewien, należy na pewno wyczyścić wszelkie dostępne dane. Ludzie używający na TV nie mieli żadnych problemów.


Konta NETFLIX - Coristo - 04-10-2017 19:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.