Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w skyllex'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestowanie w skyllex'a (/Temat-Inwestowanie-w-skyllex-a-143809)

Strony: 1 2


Inwestowanie w skyllex'a - Freshu425 - 04-02-2017 23:19

Witam, aktualnie posiadam jeden depozyt na Skyllex'ie (52$) i mam pytanie czy inwestować dalej? Jest sens? Bardzo boję się o to że firma może paść i po pieniądzach. Ostatnimi czasy nie dało się zalogować na strone np. dziś rano.
[Obrazek: skyllex.png]


RE: Inwestowanie w skyllex'a - krzysio3001 - 05-02-2017 00:00

(04-02-2017 23:19)Freshu425 napisał(a):  Witam, aktualnie posiadam jeden depozyt na Skyllex'ie (52$) i mam pytanie czy inwestować dalej? Jest sens? Bardzo boję się o to że firma może paść i po pieniądzach. Ostatnimi czasy nie dało się zalogować na strone np. dziś rano.
[Obrazek: skyllex.png]

Dzisiaj bodajże wprowadzali jakieś dodatkowe zabezpieczenia, o czym informowali w alertach (niebieski przycisk z podskakującą kopertą).
Co do Twojego pytania, jakieś ryzyko jest zawsze. Inwestując, zawsze wpłacaj kwoty które ewentualnie możesz stracić i nie będziesz miał z tego powodu problemów.
Z drugiej strony pomyśl, że gdyby ta firma padła, sporo ludzi traci tysiące zainwestowanych dolarów (choć większość z inwestorów inwestuje bez ryzyka, gdyż zwrócił im się wkład po 2 seriach Ascent (50%) lub Glimpse (55%)).

Ja też mam dylemat czy reinwestować i został mi 1 dzień na decyzję Lol


RE: Inwestowanie w skyllex'a - mariomax - 06-02-2017 17:57

Podstawa to wycofać swój wkład i wtedy nie ma ryzyka ,bo obracamy zyskiem. Jeśli masz obawy , to po prostu po zakończeniu Ascenta wypłać pieniądze. Wcześniej możesz tez wypłacać odestki , tylko od 50 $ to będą małe kwoty.
Ja w Skyllex jestem od ponad 3 miesięcy i mam przekonanie ,ze ten biznes jeszcze da zarobić... Śledź wiadomości na grupach Skyllexa na Fejsie wtedy łatwiej będzie ci podjąć odpowiednią decyzję . A swoją droga zastanawiam się gdzie masz sponsora,który by Cię wspierał i informował o nowościach w firmie?


RE: Inwestowanie w skyllex'a - Dzipsiok87 - 07-02-2017 13:19

Teoretycznie Skyllex ma uciągnąć max 100 000 użytkowników, a jak będzie tego nikt nie wie. Na razie płaci i każdy jest zadowolony. Nie siedzę w tym temacie, ale dużo moich znajomych tam jest i nie narzekają na nic.


RE: Inwestowanie w skyllex'a - jajoz - 07-02-2017 22:36

Osobiście działam na tej stronie. Jestem zadowolony, obracać kasa i wypłaty też już doszły. Zapraszam do kontaktu nowe osoby jeśli też by chciały trochę zarobić


RE: Inwestowanie w skyllex'a - Krzychuu - 09-02-2017 21:49

Działam w skyllex od 90 dni i planuję jeszcze trochę jak na razie wszystko dobrze wygląda. Ale z takimi stronami nigdy nie wiadomo Smile


RE: Inwestowanie w skyllex'a - szybkikwit - 09-02-2017 22:03

Nikt nie narzeka bo poki skyllex płaci jest ok Big Grin jak sie zawinie to zacznie się płacz i tyle ;P Mi za kilka dni konczy sie drugi pakiet i prawdopodobnie reinwestuje tam jeszcze raz ale juz zysk a swoje środki wracają do mnie Smile


RE: Inwestowanie w skyllex'a - Krzychuu - 09-02-2017 22:15

Ja potrzebuję jeszcze 120 dni trochę ryzykownie ale wpłaciłem tylko 50$ a mam możliwość zyskać o wiele wiele więcej, więc zaryzykuje Smile


RE: Inwestowanie w skyllex'a - adrian018 - 09-02-2017 22:39

Jak dla mnie skyllex to tykająca bomba.. Wink Aż się dziwię, że ta bomba jeszcze nie wybuchła (zresztą pewnie nie tylko ja), ciekawe ile jeszcze pociągnie, ale ja bym tam dużego majątku nie wkładał.. Smile


RE: Inwestowanie w skyllex'a - Captain - 10-02-2017 07:02

Ja radzę wchodzić w programy tylko na starcie albo krótko po starcie i potem już nie doplacać. Ta taktyka znacząco zmniejsza ryzyko straty.
Wchodzenie w program dużo czasu po starcie zawsze jest bardzo ryzykowne, nawet jeśli to jeden z najlepszych programow.