Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: AdSense (/Temat-AdSense-143800)



AdSense - tomek7912 - 04-02-2017 19:24

Zakładał ktoś konto adsense?
Mam parę pytań. Po jakim czasie dostajemy do niego dostęp i czy możemy go nie dostać. I czy przysyłają coś do domu (bo podałem mój adres w Polsce, a aktualnie jestem za granicą). Byłbym wdzięczny za pomoc.


RE: AdSense - American Jewelry - 04-02-2017 19:37

Tak zakladalo już ponad 1000000 uzytkownikow.
Wszystko jest opisane na stronie mozesz dostac po paru min albo godz. Tak ,mozesz nie dostac nie spelniajac regulaminu. Nie do domu nic nie przychodzi.


RE: AdSense - Money. - 04-02-2017 19:46

(04-02-2017 19:37)American Jewelry napisał(a):  Tak zakladalo już ponad 1000000 uzytkownikow.
Wszystko jest opisane na stronie mozesz dostac po paru min albo godz. Tak ,mozesz nie dostac nie spelniajac regulaminu. Nie do domu nic nie przychodzi.

Czemu piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia? Adsense wysyła do nas list wraz z kodem PIN, który potrzebny jest do zweryfikowania adresu przed wysłaniem płatności.


RE: AdSense - Slight - 04-02-2017 21:16

Ja takowego nie dostałem... przy zlecaniu wypłaty będą wysyłać czy jak? Big Grin


RE: AdSense - Money. - 04-02-2017 21:23

(04-02-2017 21:16)Slight napisał(a):  Ja takowego nie dostałem... przy zlecaniu wypłaty będą wysyłać czy jak? Big Grin

"Kod PIN wydrukujemy i wyślemy zwykłą pocztą w ciągu kilku dni po pierwszym osiągnięciu progu weryfikacji na Twoim koncie. Kody PIN zazwyczaj docierają do odbiorców w ciągu dwóch do czterech tygodni, ale w zależności od lokalizacji może to potrwać dłużej."