Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare (/Temat-TheAdsTEAM-Rewolucja-w-Revshare-143775)



TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare - Andriu93 - 03-02-2017 23:18

Witam chciałbym przedstawić Tobie nowy biznes typu Revshare a mianowicie firmę TheAdsTEAM.

Dla tych którzy nie wiedzą biznesy typu Revshare polegają na podziale zysków wśród użytkowników w ciągu 24 godzin. Warunki które musimy spełnić aby dostać dzienne naliczenia (zysk z podziału) trzeba zakupić paczkę reklam a następnie należy obejrzeć 10 reklam dziennie.

Paczki kosztują odpowiednio :

-10$ paczka reklamowa
-25$ paczka reklamowa
-50$ paczka reklamowa

Ludzie którzy utworzyli oraz prowadzą firmę są osobami z doświadczeniem i osiągneli wiele w świecie biznesu . Firmę TheAdsTEAM uważam za najbardziej profesjonalną w tej dziedzinie. Właściciele bacznie obserwując rynek wśród wszelkich firm Revshare , wyciągają wnioski co sprawia że TheAdsTEAM daje sobie szansę na przetrwanie przez dużo większy okres niż dotychczasowe firmy tego typu. Dlaczego tak uważam ? Otóż dlatego że :

- firma narzuca limity wypłat dziennych (200-400$ w zależności od rangi jaką posiadamy na swoim koncie)

- pieniądze z prowizji za poleconych musimy reinwestować w zakupienie nowych paczek reklamowych

Są to główne powody dla których wybrałem akurat tę firmę.
Te dwie zmiany sprawiają że pieniądze nie wypłyną z firmy już po roku i przedłuży to okres firmy na rynku.

Dodatkowo właściciele pracują nad rozwinięciem biznesu i niedługo powstaną dodatkowe gałęzie rozwojowe które dadzą firmie dodatkowe zyski. Oprócz tego obecnie prowadzą program afiliacyjny z których czerpią kolejne zyski i dołączają je do podziału wśród użytkowników TheAdsTEAM.

Wybrałem TheAdsTEAM i skupiam się tylko na tej firmie w 100%. Poszukuje obecnie ludzi do swojego zespołu którzy będą ze mną zarabiać. Jest to mój prywatny projekt w którym będę tłumaczył , kierował osoby z mojego zespołu i dążył do tego aby zarabiali razem ze mną. Szukam osób zdecydowanych , pozytywnie nastawionych. Jeśli masz chęć dołączenia i zarabiania ze mną lub masz jakiekolwiek pytania pisz do mnie na : [email protected]

Jestem tu po to aby pomóc więc pisz śmiało i jeśli będę tylko wstanie to na pewno pomogę. Serdecznie zapraszam Smile


RE: TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare - adik7276 - 03-02-2017 23:33

Nowy biznes który stoi 111 dni. Wyjdź stąd chłopie i wstydu oszczędź bo przez takich jak Ty te biznesy tylko tracą na wartości.

ps. Nie pier*ol tak w tych opisach bo nie da się czytać tej paplaniny marketingowej. Jestem w TheAdsteam i wsadziłem "trochę" grosza, ale jak czytam takie tematy to ręce opadają. Nawet nie wiesz co osiągnęli admini, ale piszesz bzdury że wiele osiągnęli żeby tylko coś napisać i nagonić ludzi do wpłacenia kasy.

Tak jak pisałem, wyjdź i nie psuj tego revshara.


Ps2. już jest temat o theadsteam na forum.


RE: TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare - Andriu93 - 04-02-2017 00:04

111 dni to jest mało jak na biznesy tego typu. Jeśli chodzi o Właścicieli to osiągneli i najwyraźniej to Ty masz jakieś braki jeśli chodzi o ten temat. Każdy kto zechce takiej wiedzy , otrzyma ją ode mnie. Pisząc że osiągneli wiele miałem na myśli ogółem całe ich dotychczasowe osiągnięcia a nie Revshare.

Widzę że Sam masz swój link w stópce więc Sam zbierasz i w jakiś sposób próbujesz przeszkodzić a już na pewno nie pomóc. Szkoda bo ten biznes powinno się budować wspólnymi siłami a nie "hejtować" innych i to jest smutne.

Skoro uważasz że ten sposób jest lepszy ro rób jak uważasz.

Przykro mi że tak na to patrzysz i tak naprawdę twoja wypowiedź niewiele wnosi do tematu. Jeśli się Tobie nie podoba to po prostu olej temat i tyle.

Pozdrawiam


RE: TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare - devilll - 04-02-2017 00:32

Dubel do wywalenia w sekunde.

Naucz się używać szukajki zanim zapragniesz nachapać się refów.


RE: TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare - adik7276 - 04-02-2017 00:54

(04-02-2017 00:04)Andriu93 napisał(a):  111 dni to jest mało jak na biznesy tego typu. Jeśli chodzi o Właścicieli to osiągneli i najwyraźniej to Ty masz jakieś braki jeśli chodzi o ten temat. Każdy kto zechce takiej wiedzy , otrzyma ją ode mnie. Pisząc że osiągneli wiele miałem na myśli ogółem całe ich dotychczasowe osiągnięcia a nie Revshare.

Widzę że Sam masz swój link w stópce więc Sam zbierasz i w jakiś sposób próbujesz przeszkodzić a już na pewno nie pomóc. Szkoda bo ten biznes powinno się budować wspólnymi siłami a nie "hejtować" innych i to jest smutne.

Skoro uważasz że ten sposób jest lepszy ro rób jak uważasz.

Przykro mi że tak na to patrzysz i tak naprawdę twoja wypowiedź niewiele wnosi do tematu. Jeśli się Tobie nie podoba to po prostu olej temat i tyle.

Pozdrawiam


Piszesz że coś osiągnęli, a nie piszesz co osiągnęli. Bardzo rzetelne informacje zwłaszcza jeżeli chodzi o branżę revshare. Dokładne i potwierdzone informację w tej dziedzinie są kluczowe, a to że Ty napisałeś że coś osiągneli to niewiele mówi. Mogłeś chociaż napisać że wcześniej siedzieli w MLM. Więc podejrzewam że to braki w wiedzy są, ale u Ciebie

Poza tym temat dubel. Jak już pisałem wcześniej jest podobny temat na tym forum. Wszedłeś tutaj jako świeżak, założyłeś temat nie sprawdzając czy już taki jest i piszesz bzdury próbując zgarnąć poleconych. Ja mam link w sygnaturze, ale nie promuje programu w tak żałosny sposób.

Owszem biznes powinno się robić wspólnymi siłami, ale nie w taki sposób. Tak biznesu z tego nie zrobisz, a tylko programowi zaszkodzisz.


TheAdsTEAM - Rewolucja w Revshare - Roben - 04-02-2017 11:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.