Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! (/Temat-Poradnik-do-SC-SPRZEDAM-ZA-8-14376)

Strony: 1 2


Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - FreebieJ - 01-10-2010 17:55

Witam!, Chciałbym zaoferować wam poradnik w którym znajdziecie moje sposoby na zarobek na bardzo popularnej stronie jaką jest ShareCash.

Dzięki temu poradnikowi w zaledwie 5 miesięcy zarobiłem nieco ponad 2500 $ ! Chce was zapoznać z wszystkimi tajnikami jakie można wykorzystać by zarabiać dobre pieniądze.

W poradniku znajdziecie:
- serwisy pomagające wam w zarabianiu
- porada na temat plików, gdzie i jakie dodawać oraz jak zachęcić do ich pobrania
- opis metody youtube ( rozszerzona wersja )
- Opis dodatkowych programów pomagających w uploadowaniu i zarabianiu
- Programy potrzebne by nasze pliki zostały polubione przez innych użytkowników
- ... i wiele więcej !

Cena: 8$

Płatność: Paypal
e-mail: [email protected]
oraz
PM !

Ilość stron: 11


SZUKAM OSOBY,NAJLEPIEJ MODA LUB ADMINA, KTÓRY ZRECENZUJE PORADNIK!


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - InTeR - 01-10-2010 18:05

Rep -2 i wszystko jasne!


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - FreebieJ - 01-10-2010 18:07

Dla tego chcę się odkuć i dać zrecenzować poradnik jakiemuś modowi/adminowi...


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - InTeR - 01-10-2010 18:28

A co kupiles poradnik od bombaja albo tymcio i sprzedajesz jego? Albo troche zmieniony?


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - Razer - 01-10-2010 18:48

Podeślij mi poradnik na mail: [email protected]....

wtedy pogadamy Wink


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - Yanke$ - 01-10-2010 18:56

Ja również mogę napisać bardzo dobrą recenzję Smile zawsze z dwóch źródeł pewniejsza. [email protected] czekam Smile


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - FreebieJ - 01-10-2010 20:25

wysle razerowi bo byl pierwszy.


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - Razer - 01-10-2010 20:52

Informacje przydatne: 7/10 - znajduje się tu podstawowe informacje o częstotliwości komentowania, lepszego wypozycjonowania filmu. Przydatne dla początkujących jak i zaawansowanych zapaleńców SC;
Język poradnika: 6/10 - lekko chaotycznie, część rzeczy trzeba przeczytać kilka razy, aby zrozumieć;
Ile można zarobić: 5-18$ dziennie;
Podsumowanie: poradnik jak najbardziej OK, kilka porad naprawdę wartych uwagi, polecam początkującym, gdyż dla zaawansowanych tylko 2, góra 3 rzeczy będą całkowicie nowe Wink Za 8$ oferta jak najbardziej OK! Ocena ogólna 7/10 dla początkujących dla zaawansowanych - 5/10.


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - FreebieJ - 01-10-2010 21:46

Takze zapraszam do kupna! Pierwsza osoba 6$ ! Razer dzieki za recke.


RE: Poradnik do SC ! SPRZEDAM ZA 8 $ ! - Yanke$ - 02-10-2010 13:15

Z przykrością stwierdzam, że poradnik NIE jest jego autorstwa, a bezczelną kopią poradnika tymcio_10 z com.pl, który kupił za 12 dolarów, a teraz jeszcze próbuje na nim zarobić, uparcie twierdząc, że jest jego. Złamał podstawowe prawo autorskie, przez co według mnie powinien zostać natychmiast zbanowany, ale decyzję tą zostawiam adminowi. Zdecydowanie nie polecam.