Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez Internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie przez Internet (/Temat-Zarabianie-przez-Internet-143710)



Zarabianie przez Internet - Andriu93 - 02-02-2017 20:34

Witam Wszystkich przeglądających temat.

Słuchajcie sprawa jest prosta. Tworze projekt w którym zamierzam stworzyć grupę ludzi która będzie zarabiała pieniądze przez internet , razem ze Mną. Jest to mój pierwszy projekt tego typu ale każdy kiedyś zaczynał. Jestem mega zdeterminowany i optymistycznie nastawiony na ten projekt.

Chodzi o zarabianie w Revshare. Wiem że wiele tego typu programów się przewija. Długo szukałem odpowiedniej firmy do zarabiania w internecie. W końcu znalazłem firmę która odpowiadała moim kryteriom a jest to bardzo ważne bo nie chcę i nie mam ochoty wkładać pieniędzy w coś co jest niewypałem. Teraz kiedy już jestem pewny gdzie można zarabiać poszukuje osób do mojego zespołu. Takie osoby będę kierował i tłumaczył krok po kroku. Po prostu pomogę zarabiać.

Słuchajcie nie jestem żadnym ekspertem, jak wspominałem na początku jest to mój pierwszy taki projekt. Jednakże brałem udział już w kilku programach typu Revshare z mniejszym lub większym sukcesem. Jestem zwyczajnym chłopakiem który chcę stworzyć fajny zespół gdzie każdy będzie mógł zarabiać.

Szukam tylko zdecydowanych osób , otwartych na nowe możliwości. Po więcej szczegółów pisz na mój email: [email protected]

Jeśli jesteś zdecydowany , chcesz zarabiać z moją pomocą , napisz do Mnie a wszystko omówię , wytłumaczę. Dowiesz się o Mnie więcej , poznasz Mnie lepiej.

Pozdrawiam Wink


RE: Zarabianie przez Internet - kalutor - 02-02-2017 22:28

Trzeba nie mieć za grosz samokrytyki, żeby poprzez taką konstrukcję "oferty", proponować komuś cokolwiek... Tobie kury szczać prowadzać, zamiast współpracę oferować! Pisz poprawnie w języku ojczystym, albo nie pisz w nim w ogóle bo obrażasz tych, dla których ma to znaczenie!


RE: Zarabianie przez Internet - mikuss - 02-02-2017 23:15

dawno na forum nie było byznesmena z koziej wólki naganiacza dawców kasy do byznesówbezryzyka piramid finansowych o nazwie revshare
poszło won stąd


Zarabianie przez Internet - surfer0700 - 02-02-2017 23:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.