Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Metoda 4Chance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Metoda 4Chance (/Temat-Metoda-4Chance-143703)

Strony: 1 2 3 4


RE: Metoda 4Chance - Assasinoo - 09-02-2017 01:30

Progresja zwykla.. Prędzej czy później będzie seria przegranych i wyzerowanie konta, to jest pewne.


RE: Metoda 4Chance - TheBetorious - 09-02-2017 08:44

(09-02-2017 01:30)Assasinoo napisał(a):  Progresja zwykla.. Prędzej czy później będzie seria przegranych i wyzerowanie konta, to jest pewne.

Żadna progresja, mylisz się, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, więc luzik Wink


RE: Metoda 4Chance - Makabrycy - 09-02-2017 10:05

a możesz napisać coś więcej w kwesti jak stawkować ?czy metoda jest płatna ?


RE: Metoda 4Chance - ciekma - 09-02-2017 10:42

Bardzo ciekawy system nie słyszałem o nim jeszcze. Na pewno będę obserwował i kiedyś może zaczniemy współprace Wink


RE: Metoda 4Chance - radek0389 - 09-02-2017 12:17

(09-02-2017 08:44)TheBetorious napisał(a):  
(09-02-2017 01:30)Assasinoo napisał(a):  Progresja zwykla.. Prędzej czy później będzie seria przegranych i wyzerowanie konta, to jest pewne.

Żadna progresja, mylisz się, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, więc luzik Wink

Hmm, czy chcesz czy nie chcesz, to sposób w jaki grasz, to progresja, 4-stoponiowa progresja. I nie chodzi tutaj o wyrażenie swojego zdania, tylko to jest fakt wynikający z definicjiLol.
Każda progresja jest śmiercionośna dla bankrollu gracza, bo to że nie trafisz czterech kolejnych typów pod rząd, to kwestia czasu, choćby jakikolwiek supertyper, taką złą serię zawsze będzie miał. A dla ciebie taka seria oznacza uszczuplenie budżetu niemal o 50%. Spójrz nawet na swoją krótką historię typów, nie trafiłeś 3 razy z rzędu i kolejny zakład wymagał zaangażowania ponad 400 zł (kilkadziesiąt % budżetu), nie ma to nic wspólnego z racjonalnym zarządzaniem kapitałem, wręcz przeciwnie, doświadczony gracz określiłby, to mianem "wariactwa":P. Racja że odpowiednie podejście do stawkowania, to klucz do sukcesu, powinno się grać max kilka % budżetu na jeden typ, a nie 50%Big Grin.
Nie mniej jednak życzę sukcesów i wygranychSmile, sam siedziałem kilka lat w bukmacherce, więc mam sentyment do tej materii.


RE: Metoda 4Chance - Assasinoo - 09-02-2017 13:48

(09-02-2017 08:44)TheBetorious napisał(a):  
(09-02-2017 01:30)Assasinoo napisał(a):  Progresja zwykla.. Prędzej czy później będzie seria przegranych i wyzerowanie konta, to jest pewne.

Żadna progresja, mylisz się, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, więc luzik Wink

Tak, progresywne zwiększanie stawek po przegranej to nie progresja tylko odkrywcza tajemnicza metoda,
POZNAJ JEDEN TAJNY TRICK NA GRĘ U BUKA <KLIK>

Radek dobrze zauważył, że byłeś już blisko wtopienia, a 4 nietrafione zakłady pod rząd nie są czymś rzadkim. Powodzenia Tongue


RE: Metoda 4Chance - Sonix - 09-02-2017 19:06

Dokładnie jak pisali panowie wyżej, nie ma co ukrywać dowody na to że wtopić 4 razy z rzędy nie jest wcale tak trudno można znaleźć na każdym forum bukmacherskim, wiec uśmiechnąłem się pod nosem kiedy moja teoria iż prędzej czy później zarządzasz za to kasy się sprawdziła. Nie ty pierwszy i nie ostatni

na razie jest to nieszkodliwe, ale jeśli ktoś z tobą w to wejdzie zainwestuję, to prędzej czy później wyjdzie na minus, rzecz jasna bedzie jeszcze musiał za to zapłacić wiec .... dajmy na to osoba x inwestuje 1000 zł w system, do tego 100 zł daje tobie (za tydzień) pierwszy tydzień wszystko ładnie wchodzi wow z 1000 zł zrobiło się 2000zł, ale co to idzie drugi tydzień no nic podnosimy stawkę bo tak świetnie nam idzie i nagle boom 4 wtopy i na koncie zostaje zero .... także przestrzegam zielonych, Heart i zostawiam rep dla mądrych chłopaków

a potem będzie tylko boo bo.. bo mi się wydawało


RE: Metoda 4Chance - TheBetorious - 09-02-2017 19:33

Oj chłopaczki... Rolleyes
Wy się spinajcie, żalcie się, jak ta metoda jest beznadziejna, że to 4-stopniowa progresja i prędzej czy później i tak przegram, a ja... ja będę grał i zarabiał dalej Smile


RE: Metoda 4Chance - Assasinoo - 09-02-2017 21:25

To sobie zarabiaj chłopaczku, tylko nazywaj rzeczy po imieniu ;s


RE: Metoda 4Chance - Krzychuu - 10-02-2017 00:00

Sposób może i dobry ale trzeba rozsądnie dobrać stawki do posiadanego depozytu Smile