Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1000 zł nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 1000 zł nagrody (/Temat-1000-zl-nagrody-143700)

Strony: 1 2


1000 zł nagrody - xsl2142 - 02-02-2017 17:03

Brak dostępu do usługi Google

Juz moje 15 konto leci. Support nie odpisuje. Stratny jestem już 8 tysięcy złotych na YouTube. 2 konta gdzie mam adsense dostep do YT tez zbanowali. Dlaczego ku*wa wszyscy moga korzystac z yt i zarabiac z YT nawet jak mieli raz bana. Jaraz dostałem i leci wszystko łeb na szyję. Co ja robie zle??????????????????????????????????????????????????????

KTO MI POMOŻE DOSTANIE ODE MNIE 1000 zł NAGRODY


RE: 1000 zł nagrody - therazmo - 02-02-2017 17:08

No właśnie co robisz źle ?

Za co ban?


RE: 1000 zł nagrody - xsl2142 - 02-02-2017 17:10

Prawa autorskie dostałem na 1 koncie - mobilny internet


RE: 1000 zł nagrody - Slight - 02-02-2017 17:19

Bo jak masz nowo utworzone konta google i dostaniesz na niego bana, następnie nie masz dostępu, to się nie dziw. Wink



Jest dużo współczynników, które o tym decydują. Staż konta, subskrypcje itp.


RE: 1000 zł nagrody - xsl2142 - 02-02-2017 17:33

Co jesli bede mial nowe IP, i kazde konto robione na innym ip ale wchodzenie we wszystkie konta z 1 numeru ip?


RE: 1000 zł nagrody - Slight - 02-02-2017 17:48

No między innymi, plus czyszczenie ciasteczek. Najlepiej jakbyś dorwał jakieś konta, które mają jakiś x czasu stażu, subskrypcji. A wyświetlenia głównie z jakiego kraju? Polska?


RE: 1000 zł nagrody - xsl2142 - 02-02-2017 18:06

No Polska Polska. Nie musza chyba byc ze stazem, suby zalapac u mnie to moment


RE: 1000 zł nagrody - rachman - 02-02-2017 21:57

Od dawna stosuje się wiele różnych technik do "oznaczania użyszkodnika" znacznie bardziej zaawansowanych od zapisywania pliku cookies czy adresu IP.
Jedną z technik powszechnie stosowanych są wieczne ciasteczka. Poczytaj np. tutaj:
https://niebezpiecznik.pl/post/niezniszczalne-ciasteczka-evercookie/

Nie wiem jakie oni techniki stosują ale ściągnij przeglądarkę portable i używaj jej tylko do zabawy na profilu do zarabiania. Nie używaj na niej fejsa, innego konta gmaila nie powiązanego z tym na którym zarabiasz czy innych stron. Tylko 1 profil na tej przeglądarce. Używaj gołej wersji, nie instaluj wtyczek bez konieczności i innych bzdetów, musisz być jak najmniej rozpoznawalny - każda wtyczka wyróżnia Cię od innych użytkowników więc łatwiej Cię rozpoznać. Tu masz FF, Operę i nie tylko w wersji portable:
http://portableapps.com/apps/internet

Możesz usunąć jakieś czcionki z systemu? To też jakaś zmiana przy namierzaniu Wink Obecnie systemy oznaczania mogą rozpoznawać nie tylko ip, system i przeglądarkę ale i rodzaje czcionek, wielkość okna przeglądarki, itd. Zostawiają ślady nie tylko w cookies ale np. w local storage. Samym usunięciem cookies nic nie zdziałasz. Spróbuj i daj znać czy pomogło. Tylko niczym szpieg z krainy deszczowców - tylko czyściutka przeglądarka, nie używana do innych profili czy śmigania po sieci, najlepiej jeszcze prześcieradło na łeb albo kominiara Wink Może da radę.

To pomoże przy stworzeniu nowego konta i braku powiązania ze zbanowanym. No chyba że te same dane podasz Wink Ze starego konta nie wiem jak kasę wyciągnąć...


RE: 1000 zł nagrody - xsl2142 - 03-02-2017 10:08

No dobrze spróbuję dzisiaj to zrobić, jednakże .. znajomy mówił mi że jego kolega robi konta youtube z okna prywatnego? jak coś takiego samemu robić??

jeszcze jedno zakladajac ze uzyje tej przegladarki, bede robil tak jak ty uwazasz i mowisz, to czy jesli przelacze np w laptopie z powrotem na stałe ip gdzie tez dostałem bana to poleca odrazu konta? Czy tylko maja prawo do odczytu z tej danej przegladarki?


RE: 1000 zł nagrody - mariusz909 - 03-02-2017 10:16

Ale wy wszyscy łosie jesteście... Macie wiedze o Google na poziomie bruku Wink Co z tego, że będzie mieć nowe IP, etc. Jak będzie na 100% mieć tą samą np. kartę sieciową ze stałym, przypisanym adresem MAC? Między innymi po tym Google wie, że to jest ten sam user. A jest jeszcze z 10 innych wyznaczników, po których Google "wyłapuje" takich delikwentów.

No, ale wiedza kosztuje... nie będę pisał tutaj przecież o tym za free Smile