Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez (/Temat-Sportarb-fundusz-inwestycyjny-ala-skylez-143695)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - abrzyski88 - 07-02-2017 22:45

Jestem również w programie i odczucia na razie pozytywne. Oby się utrzymały jak najdłużej

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - StoneMan - 08-02-2017 21:08

Po tygodniu uczestnictwa pragne podzielić się spostrzeżeniami

Dodano możliwość ptp ! - całkiem dobry pomysł
Obecny przelicznik 1000 pkt = 0,5$
Z publicznych domen otrzymujemy 1 pkt , ze swojej własnej 2 punkty za wizyte

Co do naliczeń
Mamy tu jasno okreslone ile oni biorą % z zysku , a ile dostajemy my ! Co jest rzadkością w programach inwestycyjnych , no i wiemy na czym zarabiają

Program dopiero sie rozwija naliczenia to ok 2,5 % z czego ja osobiście dostsje 60 % 40 % sportarb zatrzymuje dla siebie
Ten % zależy od wpłaty

Jeżeli jest ktoś chętny gorąco zapraszam do rejestracji z reffa

Oczywiście chętnie oprowadze po serwisie bo jest rozbudowany , a to napewno nie wszystko co przygotują nam admini !

Istnieje duża szansa że stanie sië to sukcesem na miarę TM , przyznam że nic ciekawszego w tym roku jeszcze nie wyszło , ani nie widać na horyzoncie


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - RafaelInwestor - 11-02-2017 12:05

Program z bardzo fajnym pomysłem o ile to faktycznie pomysl, w przeciwnym przypadku i tak powinien troche podzialac Wink

Sam jestem w programie


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - StoneMan - 11-02-2017 13:19

Wypłata ze sportarb doszła mi w ok 1 godzinę


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - migbor - 11-02-2017 13:54

Kiedy wypłacałes, bo mi dochodzi przeważnie dłużej


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - Niewyspany - 12-02-2017 13:38

Wypłaty dochodzą w różnym czasie na różne procesory.


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - migbor - 12-02-2017 13:42

Mamy chwilowy przestój

"Serwer aktualizacji jest w trakcie ..

Interfejs członkowie powinni być z powrotem w mniej niż godzinę.

Prosimy o kontakt z naszym CZAT NA ŻYWO, aby uzyskać więcej informacji.'


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - migbor - 13-02-2017 13:14

Ważna informacja. Do naliczeń depozyty sumują się, tak że jak ktoś ma sumę depozytów ponad 500$, to wskakuje automatycznie na poziom naliczeń 0, 65%.
Ja tak właśnie w tamtym tygodniu miałem, że doinwestowalem i od dnia przekroczenia 500$ dostaję wyższe naliczeniaSmile


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - espo - 14-02-2017 13:03

Postanowiłem sobie przeanalizować ze względu na wolną chwilę program, nie umieszczam tutaj tej analizy, ale 100% jest to zwykły HYIP i nie ma mowy o reszcie.
Pytanie ile będzie ludzi wchodzić i ile podziała przez to Smile

Zagiąłem ich kilkoma pytaniami - sam grałem kiedyś stawiajac valuebety i surebety i wiem z czym to je się - po kilku pytaniach zaczęli odpowiadać, że nie mogą udzielać takich informacji.

[Obrazek: zlbXHvm.png]


RE: Sportarb - fundusz inwestycyjny ala skylez - rafi213 - 14-02-2017 13:32

@espo a to miałeś nadzieje że dzielą się profitami z surebetów , od tak charytatywnie. Jeśli byłaby to prawda to po co im by było zbierać od ludzi kasę Smile

Jakoś rok, półtora roku temu była firma - najpierw się nazywała Goo Bets potem Be wise Trader - można było nawet spotkać się z ich traderami i zobaczyć ich faktyczne wyniki obstawiania wydarzeń sportowych, w planach mieli otwarcie własnych zakładów bukmacherskich a jak sie skończyło : właściciel do dzisiaj prawdopodobnie ukrywa się w Brazylii, firma zniknęła, wiele ludzi straciło kasę.