Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) (/Temat-Subskrypcje-SMS-Program-Pobieranie-Download-143682)

Strony: 1 2


Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - full2000 - 01-02-2017 23:20

Witam, na wstępie od razu napiszę, że nie wiem czy użyłem odpowiedniego działu do założenia tego wątku no ale jakkolwiek... Interesuje mnie aktualna lista serwisów subsms, które w swojej ofercie posiadają program pobieranie (download). Ja ze swojej strony mogę polecić SubmitPays. Wiem że dawniej leadmore również miało taki program aczkolwiek jeżeli się nie mylę to z niego zrezygnowali. Bardzo proszę o potwierdzenie lub zdementowanie tego info jeżeli jestem w błędzie. Serdecznie pozdrawiam Smile


RE: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - maniek250 - 02-02-2017 03:59

Dość słaba kryptoreklama submitpaysa Xpokerface


RE: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - Fastlead.pl - 02-02-2017 10:40

Zachęcamy do działania na naszym serwisie Fastlead.pl!


W naszej ofercie znajdą Państwo:

- Specjalistycznie zaprojektowane programy, a w tym przyjemny dla oka program "iCloudnet", który zagwarantuje Państwu osiągnięcie wysokich wyników oraz satysfakcjonujących zarobków.

- Wysokie stawki, bo aż 6 PLN za każdą poprawną weryfikację.

- Nowe stawki na odnowieniach SMS: 4,50 PLN z odnowieniami co pięć dni oraz 7,50 PLN z odnowieniami co środę.

- Wiele możliwości wypłat środków.


Zachęcamy do zarabiania!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.


RE: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - Czaq - 02-02-2017 10:43

Leadmore miał program Download Lecz z niego zrezygnowali. Każda sieć subskrypcyjna go posiada więc pytanir co najmniej dziwne aczkolwiek zapraszam do treepay.pl. Multi weryfikacja i jest naprawdę pieknie Wink


RE: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - mateusz2045 - 02-02-2017 10:58

Leadmore wyłączyło. Do kosza.


RE: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - Wojo-MyLead - 02-02-2017 13:33

Serdecznie zachęcam Ciebie do wypróbowania sieci MyLead. Posiadamy w swojej ofercie wiele narzędzi niedostępnych w innych sieciach np:

*Kreator stron Landing page

*Centrum aplikacji

*Test programów


*Dodatkowo pełen wachlarz stawek, dochodzących do 12,50 PLN (MO) oraz 8 PLN (MT)

*Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i rozwiązania dedykowane.

*W MyLead znajdziesz ponad 350 programów afiliacyjnych

*Posiadamy 6 programów pod pliki/download
Kilka przykładów:

[Obrazek: WMpApMR.jpg]

[Obrazek: kTOK8cL.jpg]

[Obrazek: 2FHhqhU.jpg]


RE: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - kniew - 02-02-2017 17:53

szeptanka na bardzo niskim poziomie Big Grin


Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - mahuzz - 02-02-2017 20:53

'Kasowo powinno wyjść lepiej niż w leadmore, eforsa, hotcash etc. aczkolwiek najlepiej samemu stestować !'
Z tematu submitpays beka

Ciekawi mnie czy temat to zart czy faktycznie marna szeptanka..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - full2000 - 03-02-2017 21:53

Dziękuję wszystkim za propozycje a tym pseudo-spamerom nic nie wnoszącym do tematu,
którzy wiecznie doszukują się jakiejś szeptanki/kryptoreklamy- serdeczny uj wam w d*pe Smile

Z pozostałych propozycji postaram się coś wybrać w związku z czym sam temat uznaję za możliwy się do zamknięcia.

PS. Osobom nowym w subsms przypominam o możliwości skorzystania z oferty darmowej pomocy (link do tematu).

Jeszcze raz dziękuję za propozycje i serdecznie pozdrawiam. full2k Smile


Subskrypcje SMS - Program Pobieranie (Download) - Majka - 03-02-2017 22:27

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.