Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę aktywację konta Google Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę aktywację konta Google Adsense (/Temat-Zlece-aktywacje-konta-Google-Adsense-143679)



Zlecę aktywację konta Google Adsense - sqmany - 01-02-2017 22:30

Witam.
Potrzebuje osoby, która mogłaby mi pomóc w aktywacji adsense'a. Mianowicie potrzebuje strony, która jest zgodna z Ich regulaminem. Moja strona niestety nie przechodzi. Dla niewtajemniczonych, wystarczy jedynie to, że podasz mi domenę Swojej strony, oraz wstawisz testowy kod reklamy na Swoją stronę do czasu aktywacji Mojego konta. Z tego co wiem, to najlepsza byłaby strona z jakimiś artykułami.


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - precell - 01-02-2017 23:13

I co z tego, że aktywujesz konto na czyjąś stronę? Jak wcześniej czy później bana wyrwiesz za nieregulaminowe strony czy inne przekręty. A Google wyjątkowo szybko fraudy wyłapuje.


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - PanCaro - 07-02-2017 17:49

Tak jak wyżej.... Google i tak zablokuje reklamy na stronie niespełniającej wytycznych (lub da bana/czas na naprawę). Google nie jest "tępe".


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - freestyper - 07-02-2017 17:53

Pewnie kolega ma strone z malą zawartoscią tekstów i chce wrzucic reklamy.
Dziwne jest to że w necie sporo takich stron ktore maja podpięte reklamy google i sie trzymaja.
Jak to mozliwe ?


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - precell - 07-02-2017 19:58

(07-02-2017 17:53)freestyper napisał(a):  Pewnie kolega ma strone z malą zawartoscią tekstów i chce wrzucic reklamy.
Dziwne jest to że w necie sporo takich stron ktore maja podpięte reklamy google i sie trzymaja.
Jak to mozliwe ?

Się trzymają do pierwszej wypłaty.


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - freestyper - 07-02-2017 20:23

(07-02-2017 19:58)precell napisał(a):  
(07-02-2017 17:53)freestyper napisał(a):  Pewnie kolega ma strone z malą zawartoscią tekstów i chce wrzucic reklamy.
Dziwne jest to że w necie sporo takich stron ktore maja podpięte reklamy google i sie trzymaja.
Jak to mozliwe ?

Się trzymają do pierwszej wypłaty.

Przetestowane ? To powiedz mi jak robią te strony :
http://www.repostuj.pl
http://bezuzyteczna.pl


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - sqmany - 10-03-2017 12:58

Odświeżam temat.


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - 0d0aaiie - 16-03-2017 13:14

ale noobskie pytanie Big Grin dostaniesz bana po 3 dniach, po miesiacu najpozniej. zrob quality site>zglos sie po adsense>wrzucaj swoj smieciowy content tak zeby nie bylo perfidnie widac


RE: Zlecę aktywację konta Google Adsense - piotrgk4 - 16-03-2017 14:00

@[0d0aaiie] Noobska jest Twoja odpowiedź... Chłopak potrzebuje strony by nie musieć czekać miesiąca oraz wydawać nie wiadomo jakich kwot... A co jeśli ma jakiś projekt na już teraz i lepiej mu tak wychodzi? Myślisz że osoba która jest na forum kilka lat nie ogarnia podstawowych zasad googla?


Zlecę aktywację konta Google Adsense - Coristo - 04-10-2017 20:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.