Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. (/Temat-Safe-Bargains-Corporations-LTD-Zarejestrowana-Legalna-Firma-Drugi-Skyllex-143676)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - HerossiK - 27-03-2017 14:34

Melduje się w programie za 200$. Oby pociągnął jak najdłużej Big Grin


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - DonMike - 27-03-2017 15:02

Radzę wstrzymać się z depozytami.

Piszą coś o nowym poziomie akredytowania i nawiązaniu współpracy z bankiem Barclays i przenoszeniu funduszy do tego banku.
Niby ma to zająć od 48 do 96 godzin. Wypłaty przez ten czas nie będą realizowane.
Każdemu kto jest w tym programie powinna zapalić się lampka ostrzegawcza na takie wiadomości.

Cytat:Dear investors of Safe Bargains!

You all know that we work on European and American online exchanges.

Today our platforms have successfully received a new level of accreditation and are moving to cooperation with the well-known Barclays Bank.

All funds of our investors will be transferred from the Swiss bank Anker to the accounts of the English bank Barclays. This procedure usually takes from 48 to 96 hours.

In this connection, our financial department will process requests on the conclusion of facilities will treat from March, 30, 2017.
On the calculation of profits, support work, opening of deposits, etc. - it will not affect.

Convincing request to every investor of our company: not to panic and not complicate the work of online support, because in this way you will complicate the work not only yourself, but also other investors of the company.

We apologize for the temporary inconvenience!

With respect, the administration of Safe Bargains Corporation!



RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - Doorm - 27-03-2017 15:30

Myślę ,że jest cień szansy aby jednak wyplacili.
Gorzej natomiast ze skyllexem.
Tam już najpewniej utopiłem 50 dolarów.
Tutaj czekam od dziś rana na zlecenie wypłaty.
Jutro wieczorem kończy mi się plan i nie mam zamiaru więcej inwestować. Zaraz po tym jak przejdzie mi te parę dolców zlecam wypłatę całości.
Szukam o będę inwestować tylko w nowe programy co mają kilka dni


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - rafi213 - 27-03-2017 17:47

(27-03-2017 15:02)DonMike napisał(a):  Radzę wstrzymać się z depozytami.

Piszą coś o nowym poziomie akredytowania i nawiązaniu współpracy z bankiem Barclays i przenoszeniu funduszy do tego banku.
Niby ma to zająć od 48 do 96 godzin. Wypłaty przez ten czas nie będą realizowane.
Każdemu kto jest w tym programie powinna zapalić się lampka ostrzegawcza na takie wiadomości.

Cytat:Dear investors of Safe Bargains!

You all know that we work on European and American online exchanges.

Today our platforms have successfully received a new level of accreditation and are moving to cooperation with the well-known Barclays Bank.

All funds of our investors will be transferred from the Swiss bank Anker to the accounts of the English bank Barclays. This procedure usually takes from 48 to 96 hours.

In this connection, our financial department will process requests on the conclusion of facilities will treat from March, 30, 2017.
On the calculation of profits, support work, opening of deposits, etc. - it will not affect.

Convincing request to every investor of our company: not to panic and not complicate the work of online support, because in this way you will complicate the work not only yourself, but also other investors of the company.

We apologize for the temporary inconvenience!

With respect, the administration of Safe Bargains Corporation!

Dokładnie, to jest ta sama kategoria co skyllex takie informacje nie świadczą o niczym dobrym, ja się przyglądałem programowi troche czasu ale po tej informacji odpuszczam tym bardziej w obecnej sytuacji na rynku hyipow gdzie zwija sie jeden za drugim


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - adik7276 - 28-03-2017 00:11

Też miałem wchodzić, ale odpuściłem hyipy po tych wysypach. W 5 hyipów wszedłem i 5 padło razem ze skyllexem. Jeżeli teraz w coś wchodzić to tylko świeże programy gdzie dopiero wszystko ruszy. W mojej opinii te upadki to nic innego jak panika. Programy lecą jak muchy i ludzie żeby dalej nie utopić kasy to wypłacają z każdego programu jak leci, co oczywiście w programie jest monitorowane i szybko zakręcają kranik.


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - Doorm - 29-03-2017 05:40

Dziś kończy mi się plan. Wrzuciłem tam 150 dolarów. 6 wisi od 2 dni. Dziękuję co z resztą ?Sad


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - ukashdg - 30-03-2017 15:53

jest informacja na głównej że wypłaty ruszą od 30 ? hm bądźcie cierpliwi Smile o safe duzy szum jest na youtube


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - Doorm - 30-03-2017 16:21

Możesz przybliżyć co piszą na YouTube?


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - rafi213 - 31-03-2017 15:34

Ponoć już scam, obecnie jest bardzo nie dobry okres dla hyipów, ale tutaj od początku miałem przeczucia że mają jakieś powiązanie ze skyllex


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - adolek17 - 31-03-2017 19:01

Niestety poniosłem dość dużą stratę, bo wrzuciłem pieniądze do Skyllex, Safe Bergains i NordeBank i jak wiadomo w sumie wszystkie padły a ja nie zrobiłem ani jednego koła nawet Tongue

Lecz odkryłem możliwość szybkiego odrobienia strat w innym "biznesie" w Internecie, lecz potrzebuje do tego ludzi, którzy też ponieśli straty i chcą je odzyskać bądź po prostu chcą zarabiać z mniejszym ryzykiem niż programy HYIP.

Jeśli chcesz mi pomóc i przy okazji sobie to odezwij się do mnie.

e-mail: [email protected]
skype: adolek17