Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. (/Temat-Safe-Bargains-Corporations-LTD-Zarejestrowana-Legalna-Firma-Drugi-Skyllex-143676)

Strony: 1 2 3 4 5


Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - steel123 - 01-02-2017 20:03

Nazwa programu: SAFE BARGAINS CORPORATION Ltd

[Obrazek: 6e9f287551872765389d3bc774229304_orig.jpg?1485974887]
Zdobyłem kilka informacji na temat nowego projektu również wywodzącego się ze strony Rosyjskiej niczym sam ostatnio popularny program inwestycyjny Skyllex.
Na wszelkich forach zarabiania online dowiedziałem sie że Safe Bargains to drugi Skyllex, to przedstawia program w dobrym swietle i warto go miec na uwadze.

Informacje o tym projekcie dostałem od znajomego ze Skyllex który sledzi tego typu biznesy.

Kilka słów :
Fundusz inwestycyjny Safe Bargains Corporation Limited jest wielką międzynarodową instytucją komercyjną, profilem jej działalności jest głównie przygotowanie i dokonanie transakcji arbitrażowych. Społka rozpoczęła działalność w 2010 r., w ciągu 6 lat Fundusz pomyślnie wdrożył szereg udoskonaleń, które umożliwiają zyskowną współpracę a poza tym zapewniają bezpieczne zakładanie depozytów w naszym funduszu. Fundusz jest oficjalnie zarejestrowany w Wielkiej Brytanii, jego działalność podlega pod ustawodawstwo Zjednoczonego Królewstwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, to także jest niepodważalną zaletą oraz gwarantuje transparentną współpracę.

Plany inwestycyjne:
Gold basic - 1% dziennie przez 7 dni - 7% zysku, depozyt wraca (depozyt od 50 - 150$)
Gold standart - 1,3% dziennie przez 30 dni - 39% zysku, depozyt wraca (depozyt od 200 - 400$)
Gold advanced - 1,6% dziennie przez 30 dni - 48% zysku, depozyt wraca (depozyt od 500 - 900$)
Gold professional - 2,0% dziennie przez 30 dni - 60% zysku, depozyt wraca (depozyt od 1200 - 2500$)
Platinum basic - 2,4% dziennie przez 30 dni - 72% zysku, depozyt wraca (depozyt od 3000 - 4000$)
Platinum standart - 2,9% dziennie przez 30 dni - 87% zysku, depozyt wraca (depozyt od 5000 - 7000$)
Platinum advanced- 3,3% dziennie przez 30 dni - 99% zysku, depozyt wraca (depozyt od 8000 - 10000$)
Platinum professional- 3,9% dziennie przez 30 dni - 117% zysku, depozyt wraca (depozyt od 12000 - 25000$)

( 30 dni naliczeń to 42 dni ponieważ firma pracuje w dni od poniedziałku do piątku )

Uwaga! : Wszystkie plany ponizej 1200$ są mniej opłacalne niz Skyllex,Xabo ale kazdy wyższy daje lepszy profit niż w tamtych programach.

Minimum inwestycyjne : 50$
Procesory płatnicze : Perfect Money, Payeer, advcash, nixmoney, bitcoin
System poleconych : od 7% do 12%.
W planie inwestycyjnym od 1200$ wzwyż mamy przypisany dla nas procent
12 % - 5% - 2%
Dodatkowo Po osiągnięciu określonej wartości struktury partnerskiej organizator otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie od całkowitego zysku jego partnerów.

[Obrazek: 90aef4ff1e9ee79585f9d812aa08eaa9_big.jpg?1485975019]

Uwaga : % od poleconych naliczany jest dziennie z ich zysku dziennego profitu , nie dostajemy pieniędzy od razu z całej zainwestowanej kwoty

Wypłaty manualne ręcznie robione w godzinach pracy od kilku do kilkunastu godzin.
Support odpowiada w szybkim tempie
Został dodany język Polski ze względu na rosnącą liczbę polskich użytkowników.

Grupa na facebooku : https://www.facebook.com/groups/1664973913800614/?fref=ts

Własny komentarz :

Program swietnie przygotowany pod kątem czytelnym i informacyjnym, duza stopa zysku od pakietów 1200$ wzwyż, system poleconych również robi wrażenie, niewątpliwie podoba mi się to że działają 5 dni w tygodniu a weekendy mają wolne to przybliża wizję że jest to prawdziwa firma która pracuje 5 dni roboczy jak inne większe korporacje.

Sporo wyczytałem że ma być to drugi Skyllex i ruskie grupy już promują i polecają.
Skyllex ma aktualnie swietną kondycje a Safe Bargains moze byc jego bratem, na mnie robi wspaniałe wrażenie, zobaczymy jak się rozwinie.

Aktualnie codziennie 3 tys ludzi wchodzących na stronę, sam w Skyllex mam 4800$ reszta wypłacona na inne biznesy Smile

Rejestracja :

Czysty Link : https://safe-money.biz/

Reflink : https://safe-money.biz/?ref=9381

Z wszelkimi pytaniami zapraszam tutaj PW lub w poscie lub facebook :
https://www.facebook.com/pchrostek123


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - szybkikwit - 01-02-2017 21:25

O Ciekawy temat jak wróci kasa z skyllexa to może zainwestuje Smile
Tych programów teraz powstaje bardzo dużo nie wiadomo na co się zdecydować hehe


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - pepe99 - 02-02-2017 00:03

wygląda ciekawie - warto się zainteresować ...
są jakieś potwierdzenia wypłat?


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - steel123 - 07-02-2017 17:07

(07-02-2017 14:15)lucas9393 napisał(a):  witam,
wszedłem za 100 usd,
Cytat:
[Obrazek: asff.png]


zapraszam do współpracy i rejestracji z linka
https://safe-money.biz/?ref=9102

Gratuluje inwestycji ale
To nie miejsce na reklamowanie się


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - RafaelInwestor - 11-02-2017 12:07

Ciekawy program, oby dal zarobic nam wszystkim


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - Niewyspany - 11-02-2017 22:39

Jak na razie płaci bez zastrzeżeń


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - steel123 - 12-02-2017 02:05

Potwierdzam 3 wyplaty już dotarły , zwykle 5-10h czekam.


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - swaller - 12-02-2017 02:14

To co, warto wchodzic na kilka miesiecy? Poki co jeszcze nie ogarniam potwierdzania info po serwerach na temat hyip etc. W sumie po szacie graficznej wyglada jak klon skyllex-a. Co mnie troche zdziwilo to siedziba glowna w uk, gdzie spolka zarejestrowana w marcu '16, a spolka niby dziala lata wstecz. Dobra bajka do wszystkiego dopisana? Wink


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - steel123 - 12-02-2017 20:04

(12-02-2017 02:14)swaller napisał(a):  To co, warto wchodzic na kilka miesiecy? Poki co jeszcze nie ogarniam potwierdzania info po serwerach na temat hyip etc. W sumie po szacie graficznej wyglada jak klon skyllex-a. Co mnie troche zdziwilo to siedziba glowna w uk, gdzie spolka zarejestrowana w marcu '16, a spolka niby dziala lata wstecz. Dobra bajka do wszystkiego dopisana? Wink



Musi byc , xabo firma w kartonie a płaci haha Smile
Jak chcesz cos realnego to sprawdz sobie EEC/FX10 , widzisz kto zarabia Twoje pieniadze.


RE: Safe Bargains Corporations LTD - Zarejestrowana Legalna Firma - Drugi Skyllex. - Niewyspany - 13-02-2017 17:14

(12-02-2017 02:14)swaller napisał(a):  To co, warto wchodzic na kilka miesiecy? Poki co jeszcze nie ogarniam potwierdzania info po serwerach na temat hyip etc. W sumie po szacie graficznej wyglada jak klon skyllex-a. Co mnie troche zdziwilo to siedziba glowna w uk, gdzie spolka zarejestrowana w marcu '16, a spolka niby dziala lata wstecz. Dobra bajka do wszystkiego dopisana? Wink

Nikt ci nie da gwarancji jak długo pochodzi taki program.
Z głową zainwestowane pieniądze powinny przynieść zysk.