Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Osoby do pisania tekstów/tworzenia filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Szukam] Osoby do pisania tekstów/tworzenia filmów (/Temat-Szukam-Osoby-do-pisania-tekstow-tworzenia-filmow-143662)



[Szukam] Osoby do pisania tekstów/tworzenia filmów - Huston - 01-02-2017 16:30

Witam rozwijam swoją nową stronę internetową opartą na real content. Szukam osoby który umie pisać dobrej jakości teksty SEO na bloga, oraz osoby która umie tworzyć proste video prezentacje(mile widziany lepszy mikrofon). Wymagam analitycznego i kreatywnego myślenia.

Oferuje adekwatne wynagrodzenie co do poświęconego nakładu czasu.
Płace na konto bankowe lub PayPal Smile
Mogę wystawić umowę o dzieło dla zainteresowanych.


Mój numer Gadu-Gadu: 58367200
Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby które chcą współpracować długofalowo.
Szczegóły ustalimy w prywatnej korespondencji.


RE: [Szukam] Osoby do pisania tekstów/tworzenia filmów - Bojan245 - 01-02-2017 20:15

Ja potrafię montowac filmiki, lecz nie posiadam mikrofonu. Jak owa osoba jest Ci potrzebna, to sie odezwij Wink


RE: [Szukam] Osoby do pisania tekstów/tworzenia filmów - Huston - 06-02-2017 15:30

Podbijam. Aktualne Smile


RE: [Szukam] Osoby do pisania tekstów/tworzenia filmów - xlolx - 11-02-2017 18:14

Pw pisz ze szczegolami Wink


[Szukam] Osoby do pisania tekstów/tworzenia filmów - Majka - 24-08-2017 11:40

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.