Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz (/Temat-BitTwisted-10-dziennie-lifetime-www-bittwisted-biz-143650)



BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - kanibal54d - 01-02-2017 11:53

Nazwa programu: BitTwisted

Plany inwestycyjne:
[Obrazek: WsJBe6v.png]

Minimum inwestycyjne:
0.001 BTC
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): Instant
Prowizja od poleconych: 5%

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Program przewinął mi się gdzieś w reklamach na internecie. Dzisiaj Woody dodał go do swojego monitora dlatego decyzja o wejściu. Poza tym lubię te programy ze zwrotem wkładu w kilkanaście dni. Nie udało mi sie znaleźć nic o adminie. Jako, ze sprawdzam na swoim blogu czy na HYIP-ach da się w ogóle zarobić. Dorzuciłem go do swojego portfolio.

Oczywiście program bardzo wysokiego ryzyka.


Rejestracja firmy:
[Obrazek: D08vW9Q.png]

Mój depozyt:

0.15 BTC

[Obrazek: TRl6C6Q.png]

>>>REFLINK<<<

czysty link


RE: BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - chachor - 01-02-2017 12:15

Weszłem z refa za B0.05 zobaczymy jak długo pożyje


RE: BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - kanibal54d - 01-02-2017 13:35

Dobra puściłem wypłatę. Po 30 sekundach wyszła Smile

Płaci Instant.

Dziękuję za refka.


RE: BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - kanibal54d - 03-02-2017 02:07

Dzisiaj kolejne dwie wypłaty instant Smile


RE: BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - chachor - 07-02-2017 23:01

Płaci w kilka minut, 70% już wruciło Big Grin


RE: BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - chachor - 08-02-2017 18:50

No i po ptokach, ju nie wypłaca. Spam.


BitTwisted - 10% dziennie lifetime - www.bittwisted.biz - Hybrid1990 - 16-02-2020 21:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.