Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię fanpage wszystko zależy od tematyki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię fanpage wszystko zależy od tematyki (/Temat-Kupie-fanpage-wszystko-zalezy-od-tematyki-143643)



Kupię fanpage wszystko zależy od tematyki - piotrgk4 - 01-02-2017 01:26

1.Nazwa przedmiotu :Fanpage wszelakiej maści.
2.Opis przedmiotu :Poszukuje fanpagów tematyka każda. Wszystko zależy od pomysłu na fanpage, nałożonego kierunku, stylu prowadzenia. Mogą być stare fanpage do max 1.5 lata wstecz od ostatniego postu.
Tematykę ero od razu odrzucam bo mnie taka nie interesuje chyba że ma jakiś ciekawy pomysł na siebie. Interesuje mnie głównie pomysł na fanpage oraz jego styl.5
Interesują mnie fanpage z przedziału 50-75000 lajków
3.Zdjęcia :---
4.Kontakt : PW, GG (podany w profilu)
5.Cena :Wszystko zależy od fanpagu. Mogę spokojnie wydać 2k zł.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal lub przelew bankowy. Jeżeli ktoś się boi to możemy zaangażować tutora do przekazania fanpagu lub można go wystawić na allegro Smile


RE: Kupię fanpage wszystko zależy od tematyki - piotrgk4 - 11-02-2017 00:48

Podbijam Smile


RE: Kupię fanpage wszystko zależy od tematyki - wachow - 24-02-2017 12:15

Poszedł priv.


Kupię fanpage wszystko zależy od tematyki - Coristo - 04-10-2017 19:56

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.