Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wstawić film na stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak wstawić film na stronę? (/Temat-Jak-wstawic-film-na-strone-143639)



Jak wstawić film na stronę? - AimBoster - 01-02-2017 00:00

Jakim sposobem dodać film z lockerem na stronę? Może być również link odsyłający na serwis video, byle miał locker sms. Strona, z której biore filmy to xvideos Big Grin Big Grin


RE: Jak wstawić film na stronę? - Corso - 01-02-2017 11:29

Podbijam Big Grin


RE: Jak wstawić film na stronę? - Czaq - 01-02-2017 11:52

Sprawdź wtyczki wirdpressowe. Przykladowo https://pl.wordpress.org/plugins/real-content-locker/
A jeśli szukasz czegoś innego to przykładowo w treepay.pl masz content locker działający na zasadzie pustej oferty sms.


RE: Jak wstawić film na stronę? - AimBoster - 01-02-2017 12:15

A nie ma na to kodu html? Szukałem w internecie i znalazłem, ale jest na to wiele sposobów i każdy różni się od poprzedniego.


RE: Jak wstawić film na stronę? - Czaq - 01-02-2017 17:46

(01-02-2017 12:15)AimBoster napisał(a):  A nie ma na to kodu html? Szukałem w internecie i znalazłem, ale jest na to wiele sposobów i każdy różni się od poprzedniego.

Tak jak wspomniałem jest kod oferujacy wstawienie tego w formie iframe. Zajrzyj na stronę z poprzedniego postu.
Pozdrawiam


RE: Jak wstawić film na stronę? - AimBoster - 02-02-2017 00:35

Cytat:Tak jak wspomniałem jest kod oferujacy wstawienie tego w formie iframe. Zajrzyj na stronę z poprzedniego postu.
Pozdrawiam

Nie można dodać tu filmów z xvideos, tylko z yt.
Pozdrawiam


RE: Jak wstawić film na stronę? - AimBoster - 02-02-2017 16:36

Znalazłem rozwiązanie, wszystko rozgrywa się na MyLead. Gdyby kogoś interesowało jak to zrobić zapraszam na pw Big Grin