Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CloudFlare i SSL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: CloudFlare i SSL (/Temat-CloudFlare-i-SSL-143633)



CloudFlare i SSL - Slight - 31-01-2017 22:18

Mam połączoną stronę z CloudFlare, dns'y zmienione, tylko no nie wyświetla się SSL. Z tego co wiem, to cloudflare ma opcję włączenia SSL, gdzie ja mam [Full: Strict].


RE: CloudFlare i SSL - Vasaki - 01-02-2017 09:42

Jezeli to blog na jakims CMS to znajac zycie musisz tam pozmieniac by domyslnie wyswietlal w trybie z SSL.
Jezeli goly szablon to zmieniasz recznie w haccess.

+ do tego jeszcze przeciez masz Page Rules

Btw. Zacznij uzywac najpopularniejszej wyszukiwarki Big Grin
Bo wszystkie odpowiedzi na to znajdziesz wlasnie tam, razem z filmikami nawet jak page rules dostosowac Big Grin


RE: CloudFlare i SSL - Slight - 01-02-2017 18:18

Kombinowałem coś z tym Page Rules, ale strona przez to mi padła Jerk, bo coś chodziło z private_html, więc usunąłem stronę z CF i dodałem od nowa. Od nowa się chyba ogłaszają DNS'y.... Na YT widziałem poradnik, jak aktywować, więc chyba zobaczę i zrobię tak jak pokazują, bo samemu to jeszcze kompletnie skasuję stronę. Big Grin



A mam jeszcze pytanko: co tu skombinować?


[Obrazek: 40710d5b6f83c2b3979a0c7481ea2e95.jpeg]
Edit: Pierwszy akapit ogarnąłem, wystarczyło dodać rekord 'CNAME' z www i bez.