Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO - Od zera do milionera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SEO - Od zera do milionera! (/Temat-SEO-Od-zera-do-milionera-143616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Strony WWW + Treepay - vPLN.dll - 08-03-2017 21:56

A ja dorzucę od siebie TextBookers.pl, sam jakiś czas temu korzystałem z ich usług i byłem zadowolony, kopia goodcontent.pl coś tam na start dają jakieś punkty do wymiany na teksty.


RE: Strony WWW + Treepay - kniew - 08-03-2017 23:59

Dodaj zlecenie na oferia.pl
Jakiś czas temu po 1zł/1000 znaków płaciłem Smile za teksty przyzwoitej jakości


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 10-03-2017 06:08

Dzień 18 i 19
Długo mnie tu nie było, ale nakłada się trochę spraw na to wszystko. Projekt, "A", pierwszy czy jak go nazwać. Jest to nic kreatywnego, po prostu premiera gry tak jak przedstawiał to "Krystian" w swoim dzienniko-tutorialu. W tym czasie jak nawet nie pisałem w dzienniku, albo mało robiłem to zająłem się swlem pod projekt pierwszy. Ogółem wynik szału nie robi, wątpię, że coś mi wpadnie ale mimo co wierzę w drugi projekt bo będzie to coś mega, celuje w top 2 google, top 1 youtube.
Pozycje:
[Obrazek: terp-1489122517.png]
Myślę, że wynik git ale nie do końca git jest nisza, ale to z biegiem czasu doszedłem do wniosku.

Co do tych stron co piszą teksty, ogłaszają się użytkownicy?



RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 27-03-2017 06:36

Witajcie! Ostatnio nic nie pisałem bo uważam, że do końca nie ma sensu. Projekt pierwszy odrzuciłem, premiera gry była to i nawet strzał wejść był,, i kilka leadów ale to z projektu drugiego który póki co ma tylko psoty na stronce i filmiki na yt których w żadnym razie jeszcze nie pozycjonowałem. Ale więc tak przejdźmy do rzeczy. W tych dniach co nie pisałem zrobiłem 9 dni roboczych, w których naprawdę coś robiłem, postów nie pisałem bo uważam, że jak mam pisać że robię codziennie to samo to się mija z celem i teraz prośba dla Was abyście doradzili jak zrobić z dziennikiem.
Tak wyglądaja statystyki, wejśća z drugiej storny były, ale ani jednego leada więc już wczoraj odciąłem linki i projekt 1 wywaliłem.. Ale leady za t oz drugiej stronki są, więc zostałem przy stronce NR 2.. Wejść mniej ale może być większa konwersja.
[Obrazek: treeep-1490592987.png]


Nie pisać podsumowań dziennych, tylko tygodniowo ile mam wejść, z grubsza co zrobiłem i ile zarobiłem i co aktulnie planuje.
Pisać podsumowania dzienne ale może w jakiś inny sposób niż do tej pory, doradźcie Pany i Panie!


RE: Strony WWW + Treepay - Bazor - 27-03-2017 10:42

Szkoda, że nie wypaliło z pierwszą niszą, bo statystyki seo były obecujące.
Statystyki trochę dziwne, ze względu na takie wstrzymanie ruchu w jednym dniu hehe, co do dziennika oczywiście możesz prowadzić go codziennie ale to już dla Twojej wygody, bo ja lubie czytać codziennie dzienniki w pracy lub przed spaniem i na pewno zaglądam do Twojego jak coś się pojawia. Jakbyś miał czas to chętnie pogadam na pw czy gdzieś Big Grin


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 27-03-2017 11:39

Spadek statystyk spowodowany jest, że skończył mi się transfer cyz coś w hostingu i musiałem przedłużać a ja gapa nie zwróciłem uwagi i dopiero wieczorkiem doszedłem do wniosku, że coś nie tak jest,.


RE: Strony WWW + Treepay - jarekxD - 27-03-2017 15:21

Kiedyś zarabiałeś takie kosmiczne sumy w porównaniu do teraźniejszych. Czemu odszedłeś od tamtych metod?


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 28-03-2017 10:42

Zarabiam cały czas na tantych metodach sumy 3x większe ale tanto się kiedyś skończy, a ja potrzebuje dochodu pasywnego


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 03-04-2017 14:55

z sytuacji jaka panuje w TP jestem zmuszony odpuścić ten serwis a nie wzmagania ze stroną. Nikt z serwisów tak nie panikuje jak "Administracja" serwisu Treepay.pl i zawiesza go na "określony czas" i tak samo z wypłatami..


RE: Strony WWW + Treepay - mlody16919 - 05-04-2017 21:04

Dlaczego cały czas w Treepay wyskakuje "błędny login lub hasło" gdy chce się zalogować ? możecie odblokowac konta partnerom ?