Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO - Od zera do milionera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SEO - Od zera do milionera! (/Temat-SEO-Od-zera-do-milionera-143616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 17-02-2017 06:13

(16-02-2017 08:05)radmatuszewski napisał(a):  YT ma w panelu trochę muzyki do wyboru. Obczaj a jaj Ci się nie spodoba to będziesz musiał szukać.

Niestety chce muzykę zewnątrz, z YT film mi usuną i pozostaję bez muzyki..


(16-02-2017 11:13)bartek9330 napisał(a):  Można nawet ciekawe piosenki znaleźć. Dużo osób z nich korzysta.
https://www.youtube.com/user/NoCopyrightSounds/videos?flow=grid&view=0&sort=p
Na pierwszy rzut oka sprawdziłem i muzyka spoko, dziena.



(16-02-2017 16:12)kornik36 napisał(a):  Hej Ty działasz na podstawie tego czy czegoś innego? http://zarabiam.com/Temat-Tutorial-Czyli-wybijamy-Resident-Evil-VII-Biohazard-by-Panda-138720
Jeśli na podstawie czegoś innego, to będę wdzięczny za podanie linku. Wink
Głównie poradnik Vasakiego, lecz staram się trochę więcej robić niż on tam prezentuje..


(15-02-2017 19:18)vPLN.dll napisał(a):  Było kilka razy w jego temacie: http://serpyou.com/
Powodzenia i daj znać po jakim czasie zaczęły wpadać pierwsze leady.
Wiem, że to było kilka razy wałkowane, ale wcześniej mnie pozycja nie interesowała a teraz okazało się, że wyszedł bubel. Niektóre słowa kluczowe nie odnajdują się pod dany wpis i przenoszą na stronę główną, da się coś tym fantem zrobić?
Tak to wygląda:
[Obrazek: bubel-1487308512.png]
Da się coś z tym zrobić?


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 18-02-2017 14:25

Witam, wczoraj nic nie robiłem. Wróciłem ze szkoły i pojechałem na quada do kumpla, wróciłem byłem lekko zmęczony. A dziś zaraz zaczynam projekt b, mam w planach 30-40 nisz, pod kazda napisac tresciwy opis, nagrać film, zmontować i wrzucić na YT. Coś naprawdę trudnego ale za to biznes dochodowy może to być, na dłuszą metę.

@EDIT
Polecicie jakieś fajne darmowe theeme kafelkowe pod wordpressa? Bo mam problem ze swoim. Nie mogę nic edytować, loga, faviicone i innych wartości bo okazało się, że jest to premium i chyba ma zabezpieczenia jakieś. Stoję z projektem drugim a nie mogę znaleźć nic ciekawego, zależy mi aby taki układ miał
[Obrazek: aaaaa-1487425740.png]
Źółte prostokąty to tka chcę aby posty były wyświetlane, dzięki za pomoc..


RE: Strony WWW + Treepay - Bazor - 19-02-2017 01:01

Myślę, że DIVI powinna pomoc, sam używam i sprawdza się do swoich potrzeb, jeśli nie znajdziesz na necie niczego to wal PW. Jest jeszcze elementator który może też pomoc albo również połączyć jedno i drugie. Pozdro Big Grin


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 19-02-2017 19:09

Dzień 11 i 12
18 i 19.02.2017
Z projektem drugim ciągłe problemy. Mimo, że wydawało mi się, że mam wszystko ogarnięte to tak nie jest. Szablon ogarnięty i grafiki, przygotowane 5 nisz, lecz nie nagrałem nagrań. Teraz jeszcze biorę się za opisy nisz, jak nagram filmy będzie w sam raz..

Co zrobiłem?
- Dokładnie ogarnięcie projektu 2 z nowym szablonem
- Przygotowanie 5 nisz


Do nagrywania i montażu chciałem użyć Camstasia studio 9, ale coś nie tak jest w tej wersji, że nagrywam chcę montować a nie wyświetla mi swojego video. Polecicie coś bardzo łatwego do montażu z takimi samymi opcjami i jednocześnie aby można było nagrywać. (Chodzi o prostotę używania abym nie musiał dnia poświęcać aby nauczyć się obsługiwać :o



RE: Strony WWW + Treepay - PaidMoney - 19-02-2017 19:41

Po nagraniu video się zatrzymuje i kilka edycję wtedy powinno automatycznie otworzyć program

Według mnie camtasia to jeden z najłatwiejszych programów, ale pamiętam jeszcze jeden, który był bardzo łatwy w edycji tylko nie pamiętam nazwy.
Jak sobie przypomnę to napiszę Wink

Edit:
Już mam program to Video Motion Pro


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 21-02-2017 20:50

Dzień 13
20.02.2017
Póki co stopuje z projektem pierwszym na rzecz projektu drugiego. Chcę dojść do momentu pozycjonowania i robić jednocześnie dwa projekty. Dzisiaj czyli 21 lutego nic nie robiłem. Masę pracy w życiu realnym miałem.
Co zrobiłem?
- Rozpoczęcie nagrań (ogarnąłem program)
- Przygotowywanie kolejnych nisz

Teraz potrzebuje kupić konta YT, nie wiecie gdzie można zakupić?



RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 23-02-2017 05:48

Dzień 14
22.02.2017
Sytuacja z kontami na Youtube o wiele lepsza niż dzień przed, konta mam ale teraz problem mianowicie usuwanie filmów przez YT. Nie wiem jaki jest powód, dzisiaj spróbuję inne opisy i tagi dać. A ścieżkę dźwiękową to dałem sounds NCS. Jak wczoraj liczyłem czas to na jedną niszę potrzebuje około godziny i 20 minut. Muszę się do edukować na dany temat, przeczytać parę poradników i potem stworzyć własny swój z kilku innych. Napisać treściwy post tak aby było all w yoast seo na zielono, przygotować do tego parę grafik i nagrać film.

Co zrobiłem?
- Dodawanie nisz na stronę..

Ja idę się Angielskiego uczyć, siema.



RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 26-02-2017 07:02

Dzień 15
25.02.2017
Nisz mam trochę przygotowanych ale co z tego jak u mnie właściwym podejściem miały być filmy na YT, ale są one cały czas usuwane. Nie wiem czemu, jak tmeu poradzić. A stare filmy o takiej samej tematyce trzymają już parę lat.. Jakieś rady?
A druga sytuacja mam mega spadki z pozycjami co do projektu pierwszego, miałem skok do top 20 a teraz same spadki, dosyć duże, coś to może oznaczać?

Co zrobiłem?
- Dodawanie nisz na stronę.. (Bez filmów)




RE: Strony WWW + Treepay - mahuzz - 26-02-2017 09:32

@[Zarobiony_Koles] odezwij się na GG 6292763. Spójrz ofertę w 'sklepik u mahuzza'. Mogę Ci pomóc uniknąć usuwania filmików. Pozdro!


RE: Strony WWW + Treepay - Zarobiony_Koles - 27-02-2017 05:54

Co do projektu pierwszego wątpię, że to coś wypali. Robiłem wszystko zgodnie z poradnikiem vasakiego, miałem jakieś wzloty w górę z pozycjami, a teraz same spadki, we wczorajszym dniu każde słowo kluczowe -3 pozycje poleciało. Co jest nie tak?