Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO - Od zera do milionera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SEO - Od zera do milionera! (/Temat-SEO-Od-zera-do-milionera-143616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 27-08-2017 15:19

Jakiś pomysł nie mam pomysłów na nic, jak zacząć i od czego. W sumie jeden pomysł jest, ale nie mam narzędzi aby określić zapotrzebowanie tego, ilość wyświetleń itp. Odkładam kasę na seo (tak zlecę to dla profesjonalistów).


RE: SEO - Od zera do milionera! - radmatuszewski - 02-09-2017 11:00

Nie chce być wredny, ale zamiast marudzić to lepiej byś się zaczął zastanawiać nad tym co zrobić. Hacki nadal konwertują, how to download nadal konwertuje. Nie musisz mieć jakiegoś super wybitnego pomysłu żeby zacząć wystarczy trochę samozaparcia.


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 02-09-2017 12:10

Pewnie masz racje. Wystarczy trochę samozaparcia i czasu. Którego mi brak, dzień układam tak, że wracam z pracy i mam już kolejne zajęcia, które trwają do wieczora. Trzeba z pogody korzystać. Co do hacków posiadam stronę, ale na PL to nie za specjalnie konwertuje.


RE: SEO - Od zera do milionera! - Majka - 26-11-2017 08:46

Na życzenie autora tematu - kosz.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.