Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO - Od zera do milionera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SEO - Od zera do milionera! (/Temat-SEO-Od-zera-do-milionera-143616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: SEO - Od zera do milionera! - Lanserek - 16-05-2017 16:56

@[Zarobiony_Koles]

Masz zapchane pw. Tongue


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 17-05-2017 05:47

Roździał I
Wyzwanie: 30 Dni do dniówek 100 PLN.
Dzień wyzwania: 14/30 Dzień kalendarzowy: 16.05.2017
Wczoraj dowiedziałem się, że próbny egzamin poszedł mi na 87%. Jak wróciłem z szkoły, zawiozłem mamę do lekarza potem wróciłem i wziąłem się za robienie huśtawki. Nie skończyłem :/ Wróciłem przed 22 do domu zanim zjadłem umyłem się było dosyć późno. Dziś pierwszej lekcji nie mam, to moim tokiem myślenia jadę dopiero na trzecią. Zamiast pożytecznie ten czas rozłożyć to ja dzisiaj aż do 6:30 spałem :o Nie dobrze! Czyli tego dnia nic niestety nie robiłem związanego z netem.
@[Lanserek] wyczyszczone PW Tongue


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 19-05-2017 07:34

Witam dwa kolejne dni były takie same, nic nie robiłem! Nie znalazłem czasu na to, są sprawy ważniejsze na chwile obecną niż internet. Dziś na pewno będę działał. Nie wiem czy oszukać i tych dni co rzeczywiście nie siedziałem na komputerze i nic nie działałem w tym kierunku to po prostu nie wpisywać.


RE: SEO - Od zera do milionera! - patry$$$ - 19-05-2017 12:12

Ostatnio się zastanawiałem ile % wyciągniesz na próbnymBig Grin no chyba gratuluję bo 87 to całkiem przywoity wynik


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 19-05-2017 15:16

Dzięki
[Obrazek: hmm-1495203308.png]

Co jest powodem, że nie wyszukuje mi keywordów i pozycji. Strona serpbook.


RE: SEO - Od zera do milionera! - Klin - 19-05-2017 15:51

Podaj strone i frazy na pw


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 19-05-2017 18:03

Napisane! Dzień minął, mało co porobiłem ale to dopiero początek! Dziś zamierzam podziałać wiele. Teraz idę na siłkę, potem wezmę się za linkowanie.
Pomyslałem aby masowo spróbować linkować przy filmach na YT, mam troche filmow z poprzednich lat przygotowanych pod te nisze.


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 20-05-2017 05:24

Roździał I
Wyzwanie: 30 Dni do dniówek 100 PLN.
Dzień wyzwania: 15/30 Dzień kalendarzowy: 19.05.2017
Wczoraj zabrałem się za Social Media. Myślę, że dzisiaj uda mi się to skończyć.



RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 21-05-2017 04:54

Roździał I
Wyzwanie: 30 Dni do dniówek 100 PLN.
Dzień wyzwania: 16/30 Dzień kalendarzowy: 20.05.2017
Wczoraj rozwinąłem swoje social media. Póki co na wszystkie lniki. Po rozmowie z Klinem stwierdziłem, że muszę zmienić trochę swój plan odnośnie nisz, zmienić nisze jakie będę pozycjonował. Potem się nad tym zastanowię.
Rozwijanie social media, to mam na myśli takie serwisy jak: google plus, fb, youtube, instagram, imgur, twitter(była jeszcze jedna strona ale zapomniałem jak się nazywa) Jutro biorę się za linkowanie.

Dzisiaj niestety nic nie będę robił, bo właśnie kończę to pisać i jadę do Gdańska. Dzisiejszego dnia nie wliczam. Ja lecę w trasę Wam życzę miłej niedzieli.



RE: SEO - Od zera do milionera! - grzegorzkacz - 21-05-2017 18:13

Nie jestem pewien, czy linkowanie z YT ma sens.. Ja polinkowałem dosłownie w 5 komentarzach, i mi fraza spadła z 7 na 28 pozycję. Być możę przypadek, a być możę nie.... Jakie macie doświadczenia z linkowania w komenatarzach na YT?