Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO - Od zera do milionera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SEO - Od zera do milionera! (/Temat-SEO-Od-zera-do-milionera-143616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: SEO - Od zera do milionera! - paweuq - 09-05-2017 05:15

Juz 9 dzień jak ten czas leci Big Grin


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 10-05-2017 05:11

Czas leci, a najgorzej jest z tym, w którym nic nie robię, wczoraj totlanie nic nie robiłem, wróciłem z wycieczki o 19. Mam dużo roboty poza tym w domu to do 21 na dworze robiłem. Trzeba przygotowywać opał bo krude zima idzie. Jadę na wycieczkę, pada śnieg, dzisiaj wstaje a u mnie auta lekko białe a dzisiaj na dodatek -2! Pozdrawiam w ten listopadowy poranek!

PS nie wiem czy wliczać wczorajszy dzień w dziennik bo nic nie miałem możliwości nawet "dotknąć" myszki.


RE: SEO - Od zera do milionera! - BartekHelp - 10-05-2017 06:55

Kozak się czyta, sam mam chęć się SEO zainteresować. Trzymam kciuki Smile


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 10-05-2017 14:59

Dzisiaj też nic nie zdziałam, więc niestety tych dwóch dni nie wpisuje, nie wliczam bo to bez sensu jest skraca mi się czas pracy. Jutro raczej normalnie będę robił a teraz muszę wracać na dworze i robić. Bo roboty ogrom przez tą pogodę. Pozostaje mi przycisnąć zęby i jutro ruszyć pełną parą.
Teraz jeszcze przygotowuję się tak bardziej pod egzamin, bo on już 20 czerwca. Do tego skupiam się na aktualnych sprawdzianach bo jest ich mnóstwo a nie chcę na finiszu pospadać o stopień dwa w dół! A po szkole zobaczymy co będzie, chcę się na kurs technika zapisać i do liceum weekendowa, ale czy to razem ze sobą pogodzę? :o


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 12-05-2017 16:21

Wczoraj również nic nie robiłem :/ A na dodatek jeszcze oczy naświetliłem, to jest nie możliwe, wsiadając o 22 na komputer, wiedząc, że kolejnego dnia o 5 wstaje aby jechać do szkoły to się nawet nie chce. Ale teraz wróciłem i nagrywam film z głosem, dodaje na YT i zobaczym yco dalej.


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 13-05-2017 07:48

Roździał I
Wyzwanie: 30 Dni do dniówek 100 PLN.
Dzień wyzwania: 10/30 Dzień kalendarzowy: 12.05.2017
Dzieje się, firesub padł. Ale się tym nie przejmuje, roboty naprawdę dużo w domu ale to też git. Wczoraj wspomogłem się energetykami i do 23 siedziałem i działałem. Nagrałem jeden film profesjonalnie z głosem i wrzuciłem na YT i wrzuciłem dwa inne filmy odnośnie tej niszy też. Dzisiaj w każdy z tych filmów włożę po 10 PLN i skupię się na kolejnych niszach(które są podstawą) aby osiągnąć dniówki 100 PLN. Mam jeszcze 20 dni, wiele, ale czy wystarczająco aby zacząć zarabiać 100 PLN?

Teraz jadę w miasto, SIEMA!



RE: SEO - Od zera do milionera! - paweuq - 13-05-2017 09:34

Ty nie dasz rady? No proszę Cię kto jak nie ty Big Grin


RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 14-05-2017 05:45

Roździał I
Wyzwanie: 30 Dni do dniówek 100 PLN.
Dzień wyzwania: 11/30 Dzień kalendarzowy: 13.05.2017
Po komentowałem trochę filmy oraz psoty na blogu i to tyle. Wczoraj większość czasu spędziłem na dworze ucząc się tynkować.



RE: SEO - Od zera do milionera! - Zarobiony_Koles - 15-05-2017 20:31

Roździał I
Wyzwanie: 30 Dni do dniówek 100 PLN.
Dzień wyzwania: 12i13/30 Dzień kalendarzowy: 14 i 15.05.2017
14 Maja, dzień piękny, ciepło sprzyja na różne roboty remontowo porządkowe. Skończyłem tynkować, potem do kościoła, na cmentarz, obiad zjadłem i wziąłem się za robotę. Komentowałem stronkę jedynei bo czasu zabrakło.

15 Maja, dzisiaj miałem próbny egzamin zawodowy, jutro się dowiem ile pkt uzyskałem Tongue Wróciłem ze szkoły, nagrałem dwa filmy z głosem (odpowiedzi na filmy od strony) potem poszedłem huśtawkę krzyżakową dla chrześniaka robić. Nogi zrobione, jutro może uda mi się to skończyć. Teraz wróciłem jakieś 10 min temu. Do ponad 22 mam czas, bo o 23 mam kurs w miasto, na Olsztyn jadę. Więc zjem coś teraz i może jak będzie czas przed wyjazdem podziałam coś.

Dni uciekają, cel się oddala! Tak być nie może!



RE: SEO - Od zera do milionera! - Brodzik23 - 16-05-2017 02:56

I tak dużo ogarniasz w tym swoim życiu! Propsy, mi w chuj brakuje wolnego czasu a jak na ten dziennik patrzę to wydaje mi się że jestem na urlopie XD pozdro jak zawodowe?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka