Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebne male wytlumaczenie :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebne male wytlumaczenie :P (/Temat-Potrzebne-male-wytlumaczenie-P-143577)

Strony: 1 2 3


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - Anett1990 - 30-01-2017 21:35

A ja to nawet nie amatorka jeszcze <lol2> w kazdym razie milo ze dowiedzialam sie o co chodzi, w jednym zdaniu ujmujac linkowanie to tak jakby reklamowanie swojej strony na wszystkich innych mozliwych poprzez wysylanie tam ladnego zdania zachecajacego do odwiedzenia naszej strony oczywiscie zawarte te slowa kluczowe + oczywiscie link Big Grin czym wiecej tym lepiej jak rozumiem Tongue dobrze ze w google mozna znalesc 10000000000000000000000 stron www, z czego 10% bedzie takich ktore mi sie przydadza bo bedzie tam mozna cos zareklamowac Big Grin


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - DonWestbam - 30-01-2017 21:39

Tak jak pisalem, przeczytaj co vasaki pisal na temat rozrzucania linku. Podal troche stron, do tego jak go poprosisz to zapida ci spora liste dodatkowych profili itp Wink


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - Anett1990 - 30-01-2017 21:41

Co masz na mysli piszac dodatkowych profili Tongue?


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - DonWestbam - 30-01-2017 21:45

Fora i zakladanie w nich profili gdzie umiescisz swoje linki

Ale zrobilem pandzie reklame ;D ale co zrobisz jak w dolarach placi Big Grin


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - Anett1990 - 30-01-2017 21:47

Aa, czyli da mi linki do stron na ktorych warto sie zarejestrowac i tam linka wrzucic z reklama rozumiem Tongue aj tam reklama, niech widzi szanowny kolega dzieki ktoremu wiele mozna sie nauczyc ze ktos taki jak Ty przekazuje jego wiedze dalej, to daje fajna motywacje Big Grin


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - sylwu - 30-01-2017 22:32

te linki które masz zdobywać, to nie po to by mieć z nich bezpośredni ruch; dzięki nim twoja strona będzie rankować na lepsze pozycje w Google, a jak chyba wiesz to im wyższa pozycja w google tym większy ruch będzie na stronie. to się nazywa pozycjonowanie strony i oprócz zdobywania linków, obejmuje jeszcze wiele czynności które należy wykonać. dlatego jeśli zależy ci na ruchu z Googla, to poczytaj o podstawach pozycjonowania, seo.
możesz oczywiście starać się reklamować stronę i zdobywać ruch z innych stron, głównie z portali społecznościowych. wszystko jednak zależy od tematyki twojej strony


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - Anett1990 - 30-01-2017 23:03

Hm to ciekawe zdanie myslalam ze oprocz pozycji dodatkowo bedzie ruch ze stron gdzie zareklamuje swoja strone np na roznych forach jakis :-P a czy dobre jest tez reklamowanie na innych blogach np? Albo pisaniem komentarzy do postow wrzucajac sam link?


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - dzemba - 31-01-2017 09:03

Poproś ich jeszcze o to by za ciebie wypromowali ci stronę Tongue A serio to temat w ogóle niepotrzebny wpisałem w Google "jak wypromowac strone google" i oto pojawiło mi się kilkaset stron z często łopatologicznym wyjaśnieniem jak to działa, np:
http://pozycjonowanie-strony-internetowej.blogspot.com/2013/02/jak-wypromowac-strone-internetowa.html


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - muniek11 - 31-01-2017 09:25

dzemba Temat jest dobry Wink W szczególności dla początkujący. Nie którzy oprócz suchej wiedzy wolą zasięgnąć porady bardziej doświadczonych osób, które potrafią wytłumaczyć niektóre zagadnienia ;P


RE: Potrzebne male wytlumaczenie :P - trybulski - 31-01-2017 14:02

Mam pytanie: czy warto nadal wspierać się SWL'ami? W jaki sposób to robić i który SWL jest ntą chwilę najlepszy?