Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienniki perfum (nie podróby!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienniki perfum (nie podróby!) (/Temat-Zamienniki-perfum-nie-podroby-143573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 09-03-2017 20:28

(09-03-2017 17:48)luckyluck34 napisał(a):  
Cytat:Użytkownik kbermes, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.

Jak możesz to zrób miejsce na PW Smile

Zrobione Smile

@kleopatra69 @patrynio @Insane93
Katalogi wysłane Smile


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - PremAccHack - 10-03-2017 10:07

Podeślij


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - muniek11 - 10-03-2017 10:26

Ja również proszę o katalog na pw Smile Smile


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - sQubany97 - 10-03-2017 20:28

Podeślij katalog na PW.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - bimbrownik - 10-03-2017 20:38

Poproszę o katalog na PW

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - zbyszeq - 10-03-2017 20:40

Doszły mi kolejne perfumy, tym razem dziewczyna wzięła na cel CK Downtown - znów mogę powiedzieć, że 1:1 do oryginału, a nawet widać, że nieco więcej esencji niż w oryginale bo zapach dłużej się utrzymuje.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 11-03-2017 02:41

(10-03-2017 20:40)zbyszeq napisał(a):  Doszły mi kolejne perfumy, tym razem dziewczyna wzięła na cel CK Downtown - znów mogę powiedzieć, że 1:1 do oryginału, a nawet widać, że nieco więcej esencji niż w oryginale bo zapach dłużej się utrzymuje.

Potwierdzam, zapachy sa tak intensywne, ze przenikaja ze skory na ubrania. Dziekuje za kolejna pozytywna opinie, milo mi czytac Smile
Komu mialem wyslac katalog - juz wyslalem Smile


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - Fallriv - 11-03-2017 16:30

Czas na recenzję ode mnie Wink Zamówiłem 3 perfumy najmniejsze do testów, z czego jeden który miałem (a raczej mam, końcówkę) oryginał dla porównania:

[Obrazek: 33nck2c.jpg]
[Obrazek: 2m31yt1.jpg]

Terre D'Hermes to świetny, męski zapach - zamiennik jest bardzo podobny. Czuć minimalne różnice, ale jak za tę cenę to naprawdę jestem pod wrażeniem. Delikatnie bardziej "duszący" niż oryginał, ale warto. Co do trwałości - test na świeżo, więc nie mogę powiedzieć Big Grin Zobaczę do końca dnia jak się będzie utrzymywał na skórze (ale nie oszukuje się, oryginał jest naprawdę bardzo trwały i nie oczekuje takiej samej trwałości po zamienniku).

Ogólnie polecam, napewno coś jeszcze zamówię Wink

EDIT:
Trochę o trwałości - testowany zamiennik Terre D'Hermes jest bardzo trwały, trzymał dobre 6-7h - może nawet trochę dłużej. Natomiast inny, Mercedes Benz niestety porażka w tej kwestii - raptem po 2h już praktycznie go nie czuć. Także co perfum to pewnie inna trwałość, loteria Wink Ale zapach też bardzo podobny do oryginału.1


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - Fudal94 - 11-03-2017 21:21

Witma,
poprosze katalog na pw.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - komorxd - 11-03-2017 21:39

Tez poproszę