Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienniki perfum (nie podróby!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienniki perfum (nie podróby!) (/Temat-Zamienniki-perfum-nie-podroby-143573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 30-01-2017 18:56

1.Nazwa przedmiotu : Zamienniki perfum
2.Opis przedmiotu : Posiadam na sprzedaż zamienniki drogich perfum (CK, D&G, Chanel, Paco Rabanne i wiele więcej). Zapachy pachną identycznie jak oryginały i bardzo długo się utrzymują, ale nie są to podróbki. Są one wlane do zupełnie innych flakonów oznaczonych wyłącznie indywidualnym numerem zapachu. Idealny pomysł na biznes (kupujesz taniej - sprzedajesz drożej). Sugerowana marża sprzedaży to 80%. Zainteresowanych proszę o kontakt - wyślę na PW listę dostępnych perfum. Przy kupnie min. 2 dużych flakonów - wysyłka paczkomatem gratis. Możliwa finalizacja transakcji poprzez serwis Allegro.
Czas oczekiwania: 4 dni robocze, niezależnie od wielkości zamówienia.
Możliwa wysylka Paczkomatem i Pocztą Polską (8 zl) oraz kurierem (13 zl).
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena :
Mały flakon (35 ml) - 25 zł
Średni flakon (60 ml) - 35 zł
Duży flakon (108 ml) - 50 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - trybulski - 31-01-2017 13:26

Daj fotki.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - Ogniemimieczem - 31-01-2017 13:29

Nie polecam, ostatnio kupowałem sobie perfumy swojego Calvin Kleina, nałapałem się na zajebistą promocje na allegro, jak doszły do mnie te perfumy to ni chu podobne do oryginału, mimo że w opisie aukcji było tak napisane. Zapach trzymał się maksymalnie 30 minut, nie jak prawdziwe perfumy które trzymają parę godzin. Według mnie to szajs sprzedaż na raz bo klient już na pewno nie wróci.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 31-01-2017 13:38

(31-01-2017 13:26)trybulski napisał(a):  Daj fotki.

Jak wrócę do domu to podesle ci zdjęcia flakonow zapachów, które sam uzywam. Perfumy sprowadzam z polskiej rozlewni dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta.

Co do twojej wypowiedzi, Ogniemimieczem, moim zdaniem nie możesz wrzucac wszystkich sprzedawców do jednego wora. Ja sam korzystam z tych zapachów i utrzymują się bardzo długo. Rozlewnia ze swojej strony gwarantuje 99% podobieństwa zapachów. Ostatnio nawet jechalem pociągiem to pani która jechała ze mną zwróciła uwagę ze "ktoś ładnie pachnie acqua di gio męskim" a to był właśnie ten zamiennik Wink Poza tym kolejny raz podkreślam ze to zamiennik wlany do innego flakonu, a nie podrobka rozcieńczona wodą. Stopień zaperfumowania moich zapachów to 18% esencji.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - Richlook - 31-01-2017 17:31

Podeślij katalog na pw Smile


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - frjeux - 31-01-2017 17:51

Kupiłem Smile Dam znać jak dojdą Smile


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - themi8 - 31-01-2017 19:25

Podeslij katalog.Dzieki

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 31-01-2017 20:58

(31-01-2017 17:31)Richlook napisał(a):  Podeślij katalog na pw Smile

(31-01-2017 19:25)themi8 napisał(a):  Podeslij katalog.Dzieki

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Panowie, odpisane na PW Wink


(31-01-2017 17:51)frjeux napisał(a):  Kupiłem Smile Dam znać jak dojdą Smile

Czekam na opinię Smile Zapraszam pozostałych zainteresowanych na PW Smile


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - frjeux - 07-02-2017 18:18

A więc zgodnie z umową jak już informowałem zamówiłem perfumy na kwotę 150 PLN.

Jestem bardzo zadowolony, otrzymałem je po 3 dniach. Perfumy faktycznie nie są podrabiane i prezentują bardzo wysoki poziom. Kontakt z sprzedawcą wyśmienity, widać jego profesjonalizm nie tylko w rozmowie z klientem ale wielką wiedzę na temat perfum. Z czystym sumieniem polecam tego użytkownika i na pewno w tym albo w następnym tygodniu zrobię większe zamówienie Smile


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 07-02-2017 19:18

(07-02-2017 18:18)frjeux napisał(a):  A więc zgodnie z umową jak już informowałem zamówiłem perfumy na kwotę 150 PLN.

Jestem bardzo zadowolony, otrzymałem je po 3 dniach. Perfumy faktycznie nie są podrabiane i prezentują bardzo wysoki poziom. Kontakt z sprzedawcą wyśmienity, widać jego profesjonalizm nie tylko w rozmowie z klientem ale wielką wiedzę na temat perfum. Z czystym sumieniem polecam tego użytkownika i na pewno w tym albo w następnym tygodniu zrobię większe zamówienie Smile

Świetny kupujący, wie czego chce Smile Dziękuje za zaufanie, cieszę się ze zapachy spełniają twoje oczekiwania. Zachęcam pozostałych do kupna Smile