Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? (/Temat-Czy-moja-strona-ma-szanse-sie-wybic-i-zarobic-143564)



Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - Ewcia6000 - 30-01-2017 16:27

Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ?
http://www.okazjeonline.com.pl/


RE: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - jlde - 30-01-2017 16:34

Każda strona ma, kwestia tylko nakładu czasu i pieniędzy. Wink


RE: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - Neoko - 30-01-2017 17:41

Tego typu stroną to reklamować głównie gotówką bo wejscia z google bedą prawie zerowe. Gdy strona się rozrośnie możesz pobierać opłaty za dodanie lub inni dodają zatrudnisz moderatora i tylko oferty z prowizją dla Ciebie. Lecz tak jak mówiłem potrzebujesz gotówke lub spamowanie na facwbooku lecz spam zawsze bedzie spamem. Sprubuj spamować i wszystko co zarobisz reinwestować w reklame i budować liste mailową


RE: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - rachman - 30-01-2017 18:03

Jak będzie spamować to stronę ludzie zapamiętają jako śmieciową... nie o to raczej chodzi. Bez kasy ciężko takie coś reklamować. Konkurencja to podobne blogi ale też i gigantyczne międzynarodowe firmy. Nie liczyłbym na topy w googlu. Zresztą wystarczy podpatrzeć konkurencję w tej branży... Powodzenia.


RE: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - trybulski - 30-01-2017 19:29

Poprowadź stronę ok.6 miesięcy i sama najlepiej poznasz swoje możliwości co do stronki.


RE: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - Slight - 30-01-2017 19:44

No przede wszystkim reklama, seo to najważniejsze sprawy, trudno będzie. Reklamy facebook, adwords, później możesz nawiązać partnerstwo z jakimś serwisem.


RE: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - seba274 - 30-01-2017 20:35

Zmień czcionkę, bo polskie znaki są inną zapisane niż tą wybrana czcionką.
Dodaj favicone.
Dodaj więcej artykułów i zainwestuj pierwsze pieniądze w reklamę i zobaczysz jak to mniej więcej będzie wyglądać

PS Możesz jeszcze podłączyć Adsense by zwiększyć możliwości zarobków


RE: Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - Ewcia6000 - 09-02-2017 13:14

Zmieniłam na suplementy diety ale nie wiem czy to wypali


Czy moja strona ma szanse się wybić i zarobić ? - MaLiN - 09-02-2017 17:11

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.