Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody (/Temat-Spinglo-com-zapraszaj-znajomych-i-zbieraj-nagrody-14356)

Strony: 1 2


Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - wodnik1990 - 01-10-2010 09:47

[Obrazek: maintop.png]


Hej wszystkim, znalazłem dzisiaj taki serwis z nagrodami, które to możecie zbierać zapraszając znajomych. Do wygrania są codziennie m.in. produkty Apple'a takie jak iPady, iPody różnej maści czy iPhone'y. Można je zgarnąć zapraszając jak najwięcej znajomych każdego dnia. Codziennie są rankingi i z tego co widzę wygrywa pierwsza dziesiątka, tych którzy najwięcej osób zaprosili.
Nie wiem czy jest to sprawdzony serwis, który rzeczywiście daje te nagrody, bo chyba niedawno wystartował.
Do serwisu można zarejestrować się jednynie przez kogoś kto ma już konto w Spinglo.com, a dokładnie przez kod.

[Obrazek: 123invite.jpg]

Link do strony: Spinglo.com

Jeśli byście chcieli dołączyć do serwisu, zapraszam - poniżej daję listę kodów zapraszających do rejestracji:

Strona rejestracji Spinglo.com

Aby się zarejestrować należy:
1. Skopiować kod i wkleić go w pole w powyższym linku.
2. Przeprowadzić weryfikację telefoniczną, tzn. podać swój numer telefonu, a następnie podać kod z sms.
3. Potem logujemy się przy użyciu hasła z sms i zmieniamy je na własne.

Kod:
kd         
mzctq     
husuqunu         
wfoqrd  
wqnyeaho        
cigxjdera          
hxiak  
vvuokbsk         
eguticjz         
fsi


Jeśli braknie kodów, piszcie dorzucę następne.
PozdrawiamSmile


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - bamboleo - 01-10-2010 14:30

Kody rejestracyjne Spinglo.com ( aktualizacja co parę minut! )

Cytat:sancwa
spdxpktb
iyvnfxou
panzck
bbsd
iteiefs
ujvvejueu
psavq
zufennus
topfcu
qjwku

bez tych kodow nie da sie zarejestrowac



RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - aegired - 02-10-2010 14:33

10 nowych, działających kodów rejestracyjnych do serwisu Spinglo

Cytat:wyfynnch
xbdkktzyx
wztunzo
umvcigcb
ewzfvyrgr
byicv
fcydpb
nvumuoj
udeogxc
qnxrwdzg

AKTUALIZACJA KODÓW! WSZYSTKIE DZIAŁAJĄ!
WIEKIE DZIEKI WSZYSTKIM ZA REJESTRACJE! TO JEST DLA MNIE BARDZO WAŻNE!!
aktualizuje co 5 minut!


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - Mat.Rynio - 16-10-2010 13:25

Kody ode mnie:

gcgrkybfq
hbfvyf
hocf
jcyuxhxt
jjmppgnnq
bnnxzrvd
pypmsnve

Z góry dzięki za rejestracje.


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - magic - 16-11-2010 12:47

Podaję świeże kody:

odxghbtuy
rpkjbje
vvcersht
rargh
tody
hhgsdpq
jdbvemuu
jyhjshp

zapraszam


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - magic - 16-11-2010 12:47

Podaję świeże kody:

odxghbtuy
rpkjbje
vvcersht
rargh
tody
hhgsdpq
jdbvemuu
jyhjshp

zapraszam


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - volum - 20-11-2010 23:47

Działające kody ode mnie:

pqtev
hyhyy
dbxuua
zfrbozp
zoohiucn

Chcesz więcej pisz na pw Wink


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - ~fataL - 21-11-2010 14:28

podajcie jak mam wpisac numer


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - Coristo - 21-11-2010 15:13

(21-11-2010 14:28)~fataL napisał(a):  podajcie jak mam wpisac numer

Hmm.Widze na forum piszesz, na gg nie odpisujesz,na pw tak samo a wisisz dla paru osob kase więc ja oddaj


RE: Spinglo.com - zapraszaj znajomych i zbieraj nagrody - ~fataL - 21-11-2010 16:55

datadir niemam TS bo siedze na lapku bo mmam remont i komp odłaczony ;/