Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestycja w giełde kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: inwestycja w giełde kryptowalut (/Temat-inwestycja-w-gielde-kryptowalut-143557)



inwestycja w giełde kryptowalut - buch - 30-01-2017 14:00

Witajcie.

Zapewne większość z Was niejednokrotnie korzystała z giełdy żeby wymienić swoje BTC na PLN bądź odwrotnie w celu wypłaty bądź ulokowania środków w różnych programach do zarabiania. Bądź poprostu do zarabiania na kursie róźnych walut.
Ale do rzeczy. Każda transakcja która wykonujemy obarczona jest prowizją za wymiane. Są to koszty rzędu kilkunastu groszy do kilku złotych. A takich transakcji sa setki tysięcy dziennie. Zysk ten trafia do włascicieli giełd. A co gdyby ktoś dał Wam szanse na stanie się udziałowcem na takiej giełdzie? Czy mając możliwość wykupienia udziałów w projekcie który obraca milionami zastanawiałbyś się?
Mało realne, żeby ktoś dał Nam taką możliwość prawda? Otóź nie. Dzisiaj taka okazja się Nam nadarza. Za kilka tygodni rusza sprzedaż udziałów nowej giełdy krypto. 70% zysków ma być dzielone między współwłaścieli (czyt. Nas)
Czy setki tysięcy złotych dziennie do podziału chociażby dla 200tys ludzi to pieniądz którym nie będziesz nigdy zainteresowany?
Czy to nie jest właśnie ten złoty biznes którego szukasz od kilku dni-miesięcy-lat?

http://wgc-info.com/inwestycjanaprzyszlosc/


RE: inwestycja w giełde kryptowalut - brak - 30-01-2017 23:06

Ja planuję w DashCoin się pobawić, co możesz o tym powiedzieć?


RE: inwestycja w giełde kryptowalut - Anett1990 - 30-01-2017 23:12

Szkoda ze malo kto wypowiada sie o tych najnowszych kryptowalutach bo np z putincoin mozna bylo fajnie zarobic xd


RE: inwestycja w giełde kryptowalut - buch - 31-01-2017 04:26

dascoin to moim zdaniem zwykla piramida, wydobycie mialo byc jakos w styczniu tej wspaniales kryptowaluty a tu nadal cisza

temat o ktorym ja wspomnialem to drugi projekt waluty infinity ktora dopiero wchodzi na gieldy za kilka tygodni, na ta chwile juz jest 30tys udzialowcow tej nowej gieldy o ktorej jest mowa
wyobrazcie sobie milionowe obroty dziennie na takiej gieldzie z czego 1-2% to dochod samej gieldy ktorej jestesmy udzialowcami, sa to w przeliczeniu setki tysiecy zlotych dziennie do podzialu!!!
dla wiekszosci zapewne malo realne, ale osoby z ktorymi wspolpracuje do tej pory mnie nie zawiodly. Sledze temat od poczatku i jestem przekonany ze za rok bedziemy swiadkami czegos wielkiego.

(30-01-2017 23:12)Anett1990 napisał(a):  Szkoda ze malo kto wypowiada sie o tych najnowszych kryptowalutach bo np z putincoin mozna bylo fajnie zarobic xd

co do putincoina to sie zgodze, mozna bylo zarobic, kto uwaznie sledzil kurs i w odpowiednim momencie sprzedal ta walute, z tym ze takich kryptowalut gdzie mozna zarobic na kursie jest naprawde mnostwo na chociazby yobit
tutaj jest mowa o walucie ktora bedzie jedna z wiodacych na rynku


RE: inwestycja w giełde kryptowalut - johny600 - 05-02-2017 16:03

Witam

Ja już jakiś czas inwestuje w kryptowaluty i jest naprawdę ok...
Zainteresowanych proszę pisać na PW...


RE: inwestycja w giełde kryptowalut - adrian018 - 05-02-2017 16:41

(30-01-2017 23:12)Anett1990 napisał(a):  Szkoda ze malo kto wypowiada sie o tych najnowszych kryptowalutach bo np z putincoin mozna bylo fajnie zarobic xd

Są grupy np na facebooku, ale za takie 'sprawdzone' info to chcą by im płacić kasę, wiem że jest taka jedna grupa, gdzie każdy kto chce wejść ma wpłącić 0,10BTC zanim go tam przyjmą, a jakie tam info jest to nie mam zbytnio pojęcia, bo widziałem działania tej grupy i były one trochę takie chaotyczne.. Smile


RE: inwestycja w giełde kryptowalut - DeI - 09-02-2017 21:41

Może czegoś nie wiem ale wydaje mi się że opłata za transakcje na giełdach i innych blokchainach wynika z płatności dla górników a nie z samego kosztu nałożonego przez giełdę. Przynajmniej na bitmarkecie jest to porównywalne z tą opłatą dla górników ten koszt. A jedyne co zyskują to za postawienie oferty w kupnie/sprzedaży przez użytkowników