Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? (/Temat-Jak-przelac-pieniadze-w-bitcoiny-143536)



Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - GreenVolume - 29-01-2017 18:49

Witam. Chciałbym trochę zainwestować w revshare'y a nie ogarniam tych płatności. Jednakże wybrałem bitcoin ze względu na brak prowizji. Teraz tylko pytanie, jak przemienić pieniążki w bitcoiny? Wink


RE: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - radmatuszewski - 29-01-2017 18:50

Możesz kupić bitcoiny za PLN na giełdzie bitcoinów. Jak np. Bitmarket.pl


RE: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - bartekgalinski - 29-01-2017 19:48

Mam nagrane poradniki w formie filmów, w których mówię jak krok po kroku kupić BTC, a potem wpłacić btc na dowolny revshare. Jak coś zapraszam na priv Smile


RE: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - pixel21 - 29-01-2017 19:57

(29-01-2017 19:48)bartekgalinski napisał(a):  Mam nagrane poradniki w formie filmów, w których mówię jak krok po kroku kupić BTC, a potem wpłacić btc na dowolny revshare. Jak coś zapraszam na priv Smile

Czy już na całym forum ludzie muszą spamować swoimi reFszerami ? Ktoś się pyta jak kupić bitcoiny a nie jak i gdzie je zainwestować (czytaj stracić).


RE: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - bartekgalinski - 29-01-2017 20:03

Słucham? Kolega napisał, że chce zainwestować w revshary, a nie wie w jaki sposób zrobić płatność przy użyciu BTC. Zaoferowałem swoją pomoc, gdybym miał krok po kroku pisać jak to zrobić to zajęłoby mi to pół godziny, a wybacz, nie bede tutaj wstawiał swojego filmu na youtube. Nie pozdrawiam.


RE: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - krzysio3001 - 29-01-2017 20:16

Jeśli chcesz nabyć BTC w szybki sposób to mogę polecić Tobie kantor 4coins.pl
Co prawda mają gorsze kursy ale zawsze bezpieczniej Smile
Limit do 4 tyś PLN na 1 transakcję.
Zakup BTC przelewem błyskawicznym.
W przypadku wysokich przelewów możesz spodziewać się telefonu z wydziału bezpieczeństwa banku, gdzie należy potwierdzić transakcję.
Później możesz także sprzedać BTC i wypłacić je na swoje konto lub przekazem bankomatowym.


RE: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - GreenVolume - 29-01-2017 20:36

(29-01-2017 20:16)krzysio3001 napisał(a):  Jeśli chcesz nabyć BTC w szybki sposób to mogę polecić Tobie kantor 4coins.pl
Co prawda mają gorsze kursy ale zawsze bezpieczniej Smile
Limit do 4 tyś PLN na 1 transakcję.
Zakup BTC przelewem błyskawicznym.
W przypadku wysokich przelewów możesz spodziewać się telefonu z wydziału bezpieczeństwa banku, gdzie należy potwierdzić transakcję.
Później możesz także sprzedać BTC i wypłacić je na swoje konto lub przekazem bankomatowym.

ooo, tego właśnie szukałem. Jest i portfel, wszystko na miejscu. Dzięki.
(oczywiście nie zamykam, bo może znajdzie się coś lepszego bądź innego Smile )


RE: Jak przelać pieniądze w bitcoiny? - szybkikwit - 29-01-2017 22:16

A ja Ci polecam Użytkownika z tego forum, Ma dobrą opinie sam u niego kupowałem pare razy i bez żadnych komplikacji itd. Napisz do niego na pewno się dogadacie Smile a chodzi o Melomana.
Tutaj masz link do jego Tematu Smile

http://zarabiam.com/Temat-Ekspresowy-kantor-Bitcoin-BTC-Skrilla-konto-bankowe-u-Melomana-109579