Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. (/Temat-X-Binary-uslugi-inwestycyjne-automatyczny-system-binarny-143495)



X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - mariomax - 28-01-2017 18:39

X-binary jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najbardziej rentownych spółek zarządzania aktywami, a to generuje bardzo korzystne zyski.

Mamy trzy plany inwestycyjne:
XB-trial : 2% dziennie przez 100 dni roboczych min. depozytu 10 $
XB-Pro : 2% dziennie przez 125 dni roboczych min. depozytu 100 $
XB-Master : 2% dziennie przez 150 dni roboczych min. depozytu $ 1000$

Nieograniczona liczba depozytów. Wpłaty i wypłaty za pomocą PM, Payeer, BTC, AdvCash. Tym czym wpłacamy - tym samym wypłacamy. Dwie binarki, jedna pasywna gdzie wpadają osoby ze świata bez naszej ingerencji ( łączna ilość osób, która wpadnie do nas w odstępie czasowym to 2048 ) , druga którą budujemy wraz ze swoimi Uplinami. Płacone jest za polecenia i do głębokości 10 linii. Unilevel bez ograniczeń. Pierwsza linia - czyli referale personalni to 10%. Druga linia do piątej to 1%, szósta do dziesiątej 0,5%. Równoważenie binarki to 50$ lewa - 50$ prawa to zysk 1$ (trochę mało)!! Pieniądze z prowizji wpadają na dwa portfele. Na M-Wallet trafiają prowizje z poleceń i dziennych naliczeń 2%. Na B-Wallet trafiają prowizje z parowania w binarce. Można transferować pieniądze między portfelem "M" na "B" Za taki transfer otrzymujemy 10% premii. Z M-Wallet można wypłacać w każdym momencie. Minimum wypłaty to 1$. Pieniędzy z B-Wallet nie można wypłacić, a jedynie reinwestować. Wypłaty INSTANT.

Reflink https://x-binary.com/?ref=X16611
Czysty Link https://x-binary.com Sad


RE: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - mariomax - 07-02-2017 17:40

Uwaga dodatkowe Automatyczne drzewo Binarne !
Każdy kto po 3.02.2.2017 złozy depozyt w wysokości 100$ zostanie wstawiony do sieci XB-100 .
Zdobądź 100 Referali automatycznie.
System będzie budować Twoją sieć XB-100 i daje 100 referali w czasie krótszym niż 30 dni.
Jeśli w ciągu 30 dni nie dostaniesz 100 referali z depozytem co najmniej 100 dolarów dostaniesz zwrot swojego depozytu.
Korzyści z sieci XB-100 .
Dostaniesz 0,10% prowizji na B-portfel, gdy referal zrobi depozyt. Od kwoty 100$ - masz 0,10$ do póżniejszej reinwestycji.( czyli jak wpłaca 500 $ to otrzymujesz 0,50$.)
Ja wpłaciłem dzisiaj 101 $ i w ciągu niecałej godziny mam 11 referali , z których każdy zainwestował min. 100$ - zysk 2,80$ $ na B-walet.
Oprócz tego , depozyt zarabia normalnie 2% dziennie przez 125 dni roboczych,czyli po 125 dniach roboczych mamy 150 $ zysku + to co zarobimy na obu Binarkach.Huh

Aktualizacja !!! mineło 1,5 godziny i juz 36 referali - zysk na B-walet 6.25$


RE: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - mariomax - 08-02-2017 05:24

Wstaję rano i już 100 referali u mnie - zysk na B-wallet 20 $ . Od razu zainwestowałem , bo pieniądze jak leżą to tracą na wartości...


RE: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - mariomax - 08-02-2017 17:29

Nowości na X-binary.
dostałem e-mail:

Dear Clients,
We would like to inform that we have received many suggestions to change the binary pairing bonus and make smaller the pairing size. As a result, we have changed the rules of the binary system.
The new rules update:
1. The total pairing bonus is 12%
2. The pairing bonus of personal binary is 10%
3. The pairing bonus of automatic binary is 2%
4. The pair size is $10 (left $10 vs right $10)
5. The payment is every 5 minutes
6. Unlimited daily pairing bonus

Wspaniała wiadomość to ta ,że za parowanie (równowagę) w binarce płacą już od 10$ , dzięki czemu można szybciej zarabiać. Jak widać właściciele słuchają sugestii użytkowników a to zwiastuje,że program ma dobrą przyszłość przed sobą.


RE: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - RafaelInwestor - 11-02-2017 12:06

Oby wiecej takich auto uzupelniaczy, wchodzac na starcie mozna liczyc na bardzo szybkie zwroty.

Doszedlem w 2 miesiacu dzialania dopiero a i tak fajnie idzie


RE: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - Niewyspany - 12-02-2017 13:40

Sprytnie pomyślane Smile


RE: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - Srokol - 15-02-2017 12:43

Witam
mam pytanie odnosnie tej binarki, wplacilem 100 $ dostalem 100 polecajacych i teraz jak bym chcial wplacic kolejne 100 dolarow to tez dostane nastepna 100 ludzi od programu??

pytam bo niewiem czy reinwestowac juz to co mam zarobione czy czekac az uzbieram 100 $ i dopiero wtedy znow wplacic.

dzieki za odp


RE: X-Binary - usługi inwestycyjne + automatyczny system binarny. - Hybrid1990 - 17-02-2017 23:42

http://zarabiam.com/Temat-X-Binary-LTD-2-dziennie-plus-binarka-142446

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.