Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ok_darek - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: ok_darek - oszust (/Temat-ok-darek-oszust-143493)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ok_darek - oszust - furmanfurman - 31-01-2017 07:19

(31-01-2017 05:10)American Jewelry napisał(a):  Otrzymal ktos kase?

Żartujesz? Nikt nie dostał I nie dostanie Tongue


RE: ok_darek - oszust - DonWestbam - 31-01-2017 07:35

Ja rowniez nic nie dostalem. Ogolnie temat mialem zlac bo okradl mnie na az 20 zl Big Grin ale za takie buractwo nalezy sie nauczka. Moja ksiegowa stwierdzila ze na najlepszym wyjsciem bedzie taki pseudo donosik do US, malo roboty, tylko kwestia zaniesienia papieru i bez straty czasu na ewentualne przesluchanie na komendzie. Podeslalem co mialem, dzisiaj ma zrobic i zaniesc papier Wink a ze umowy nie dotrzymales to juz moich ciezkich 20 zl mi nie oddawaj bo nie zmieni to mojego podrjscia.

Jesli ktos ma ochote na jakis zbiorowy donos czy cos w tym stylu to ja sie rowniez podepne takze pw jak co Wink o ile nie strace przy tym za wiele czasu Wink


RE: ok_darek - oszust - Captain - 31-01-2017 07:54

A z ciekawości - Na jakiej zasadzie ten 'pseudo donosik' działa? Dobiorą mu się do skóry za te dwudziestozłowtówki? To przecież chyba za małe kwoty, łącznie to co nakradł teraz, pewnie nawet nie przekracza kwoty wolnej od podatku.


RE: ok_darek - oszust - DonWestbam - 31-01-2017 08:29

Szczerze to sie nie znam, ale wiem ze kobieta zna sie na tym co mowi. Z tego co ja zrozumialem to moze to spowodowac ze US bedzie po prostu chcial goscia skontrolowac czy aby napewno wszystko jest na legalu, a jak moge sie domyslac to nie jest Wink


ok_darek - oszust - Roben - 31-01-2017 09:37

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.