Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ok_darek - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: ok_darek - oszust (/Temat-ok-darek-oszust-143493)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ok_darek - oszust - DzejkobPL - 30-01-2017 21:47

Brzmi legitnie. Lol

Cytat:Ostatnia wizyta: Dzisiaj 20:07



RE: ok_darek - oszust - fusek - 30-01-2017 21:48

Przeciez on nic nie odda.


RE: ok_darek - oszust - Folari - 30-01-2017 23:28

Z ciekawości pytam, oddał wam coś? Big Grin


RE: ok_darek - oszust - kaczorseb - 30-01-2017 23:57

Witam, nie znasz mnie ani ja jie znam Ciebie, ale postanowiłem napisać bo uważam, że powinienem. Masz wśród swoich znajomych na FB oszusta - Damiana "Siwego" Szymańskiego. Otóż oszukuje on w internecie ludzi proponując wymiany gotówkowe bądź wykonanie jakiegoś zlecenia w zamian za pieniądze. Sam otrzymując jako pierwszy środki nie wywiązuje się ze swojej części umowy i unika kontaktu. Oszukał już w ten sposób wiele osób na jednym z forum poświęconym zarabianiu pieniędzy przez Internet. Najprawdopodobniej robi to z uwagi na uzależnienie od hazardu. Wszystkie te pieniadze zapewne poświęca na to. Dlatego postanowiłem napisać do wszystkich jego znajomych na FB, żeby byli świadomi z kim mają do czynienia. Nas zwodził kilka dni, że odda wszystkim pieniądze. Niestety tego nie zrobił. Może to w końcu sprawi, że zrozumie swoje błędy.

Jak sądzicie? Może być?:)

Haha wysłałem to też do niego czy mu się podoba. Może chce coś zmienić. Odpisał, że nie zwodził kilka dni tylko od soboty;D nie wiem, jak chcecie. mi w sumie kasy nie wisi. Przy pierwszej próbie oszukania mnie udało mi się go przycisnąć. Drugim razem ostrzegł mnie radekmatuszewski. Jak ktoś z zainteresowanych chce użyć mojego "wypracowania" to proszę bardzo. Dla zainteresowanych zapraszam na priv to podeśle link do jego FB.


RE: ok_darek - oszust - radmatuszewski - 31-01-2017 00:48

Prosiłbym o zbanowanie kolejnego multikonta używanego przez użytkownika ok_darek oraz zamknięcie wątku. Robi się syf a sprawa została wyjaśniona.


RE: ok_darek - oszust - DonWestbam - 31-01-2017 01:04

Oddal Big Grin?


RE: ok_darek - oszust - radmatuszewski - 31-01-2017 01:06

(31-01-2017 01:04)DonWestbam napisał(a):  Oddal Big Grin?

Ani grosza xD


RE: ok_darek - oszust - DonWestbam - 31-01-2017 01:08

Tak tez myslalem Wink ja tam czekam do rana potem daje nauczke Wink


RE: ok_darek - oszust - furmanfurman - 31-01-2017 01:20

Wiecie co? Mnie dziwi tylko jedno.. po co on zakładał te konta I mówił że wszystko zwróci? Prawdopodobnie liczył na farta w kasynie, przynajmniej taka moja opinia..


RE: ok_darek - oszust - American Jewelry - 31-01-2017 05:10

Otrzymal ktos kase?