Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ok_darek - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: ok_darek - oszust (/Temat-ok-darek-oszust-143493)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ok_darek - oszust - DzejkobPL - 29-01-2017 00:34

(29-01-2017 00:31)ociejuj napisał(a):  Witam. Tutaj ledeni. Założyłem ten profil (admin proszę o usunięcie mojego konta) bo chciałem przeprosić tych których oszukałem: z konta ledeni, BetLucky i ok_darek. Do końca niedzieli otrzymacie zwroty z lekkim bonusem na konta PayPal, Skrill oraz konta bankowe. Jeszcze raz przepraszam. I proszę admina o usunięcie tego konta, gdyż założyłem go, żebym mógł to napisać

Trzymam za słowo... Smile


RE: ok_darek - oszust - radmatuszewski - 29-01-2017 02:48

(29-01-2017 00:34)DzejkobPL napisał(a):  
(29-01-2017 00:31)ociejuj napisał(a):  Witam. Tutaj ledeni. Założyłem ten profil (admin proszę o usunięcie mojego konta) bo chciałem przeprosić tych których oszukałem: z konta ledeni, BetLucky i ok_darek. Do końca niedzieli otrzymacie zwroty z lekkim bonusem na konta PayPal, Skrill oraz konta bankowe. Jeszcze raz przepraszam. I proszę admina o usunięcie tego konta, gdyż założyłem go, żebym mógł to napisać

Trzymam za słowo... Smile

Ja również. Wink


RE: ok_darek - oszust - furmanfurman - 29-01-2017 03:02

Mam nadzieje że o "pożyczce" z mojej strony nie zapomnisz Wink


RE: ok_darek - oszust - 0lej - 29-01-2017 10:46

Mam nadzieję że chociaż tym razem nie kłamiesz Smile
Niestety, albo też stety wiem kim jesteś i jeśli również tym razem nas okłamujesz to dopilnuję żeby cała prawda o Tobie wyszła na jaw Smile


RE: ok_darek - oszust - American Jewelry - 29-01-2017 14:41

Niedziela są jakieś wieści ? z Chęcią pomogę w odzyskaniu pieniędzy tym co nie odzyskali udzielając dane tego 23-letniego (w sumie 22 letniego) chlopca Smile


RE: ok_darek - oszust - radmatuszewski - 29-01-2017 14:51

Ja jeszcze niczego od niego nie otrzymałem, może inni.


RE: ok_darek - oszust - Stworkowaty - 29-01-2017 14:51

American, to prawda że mieszka w Szczecinie? Wink


RE: ok_darek - oszust - American Jewelry - 29-01-2017 15:26

(29-01-2017 14:51)Stworkowaty napisał(a):  American, to prawda że mieszka w Szczecinie? Wink

Nie z miasta Szamotuły jest Patryczek Smile

Nie wiem czy mogę jak nie mogę proszę Administrację o zakrycie.
[Obrazek: ru-0-r-516,373-n-803643GGcf.jpg]


RE: ok_darek - oszust - 12341234 - 29-01-2017 15:34

Witam, tutaj ledeni, BetLucky i ok_darek. Przepraszam, że zakładam multikonta, ale nie mam jak się kontaktować z tymi co ich oszukałem. Dajcie mi czas do poniedziałku - nie zaksięgują mi się pieniądze na moim koncie bankowym w niedzielę. Dostanę w pierwszej sesji o 12 jutro na konto mBank - wtedy przeleję na swoje konto na Skrill i PayPal i będę Wam oddawał. Nawaliłem i chcę to naprawić, więc dajcie mi jeszcze szansę do jutro. @American Jewelry przykro mi, ale to nie jestem ja. Ale jak masz moje prawdziwe dane to proszę Cię zachowaj je dla siebie do jutra - jutro jak się nie wywiążę z umowy, to możesz zrobić z nimi co chcesz

Proszę admina o zostawienie tego konta, do jutra, żebym z każdym mógł się rozliczyć


RE: ok_darek - oszust - American Jewelry - 29-01-2017 15:40

(29-01-2017 15:34)12341234 napisał(a):  Witam, tutaj ledeni, BetLucky i ok_darek. Przepraszam, że zakładam multikonta, ale nie mam jak się kontaktować z tymi co ich oszukałem. Dajcie mi czas do poniedziałku - nie zaksięgują mi się pieniądze na moim koncie bankowym w niedzielę. Dostanę w pierwszej sesji o 12 jutro na konto mBank - wtedy przeleję na swoje konto na Skrill i PayPal i będę Wam oddawał. Nawaliłem i chcę to naprawić, więc dajcie mi jeszcze szansę do jutro. @American Jewelry przykro mi, ale to nie jestem ja. Ale jak masz moje prawdziwe dane to proszę Cię zachowaj je dla siebie do jutra - jutro jak się nie wywiążę z umowy, to możesz zrobić z nimi co chcesz

Proszę admina o zostawienie tego konta, do jutra, żebym z każdym mógł się rozliczyć

Dostalem od Ciebie wiadomość beka
Poczekamy do jutra.