Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epayments aktywacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: epayments aktywacja (/Temat-epayments-aktywacja-143492)



epayments aktywacja - pierre2e - 28-01-2017 17:20

elo
Muszę założyć i zaktywować konto epayments, mam 15 lat i wolę nie podawać tak dużo szczegółowych informacji ( po co im to wszystko? ); skan dowodu, paszportu, dane zamieszkania i inne.
Mogę podać fake dane? Legalne to czy tylko bana za takie coś dają? A wy podawaliście prawdziwe dane?
I ogólnie nwm co zrobić z tym skanem paszportu i dowodu, mogę dać np zamazane xd? nie chcę żeby mi coś do domku przychodziło Smile

Chcę tylko tam $ z epn.bz przelewać i później na bitcoiny wymieniać Big Grin
Pomocy!


RE: epayments aktywacja - radmatuszewski - 28-01-2017 17:34

Jeśli się nie mylę to limity na niezweryfikowanym koncie zaczynają się od 1.5 lub 2.5k$ - więc jeśli nie zarobisz tyle przez najbliższy czas to możesz spokojnie wypłacać poprzez niezweryfikowane. Jeśli nie to zawsze możesz założyć konto na rodzica. A skan dowodu to zapewne dla potwierdzenia tożsamości.

Nie kombinowałbym z fake danymi.


RE: epayments aktywacja - NeedDolar - 28-01-2017 17:38

Po zweryfikowaniu konta znikają limity, aczkolwiek nie polecam fake danych, bo tak czy inaczej w każdym momencie może pojawić się weryfikacja i wtedy środki na koncie przepadną. Ogólnie ePayments działa fajnie, support też pomocny.


RE: epayments aktywacja - pierre2e - 28-01-2017 18:10

Mam rozumieć że mając 15 lat nie mogę mieć tam konta?
I jak nie zweryfikuje konta mogę kasę na koncie przechowywać, wymieniać na bitcoiny i płacić aż osiągnę limit?


RE: epayments aktywacja - radmatuszewski - 28-01-2017 18:12

(28-01-2017 18:10)pierre2e napisał(a):  Mam rozumieć że mając 15 lat nie mogę mieć tam konta?
I jak nie zweryfikuje konta mogę kasę na koncie przechowywać, wymieniać na bitcoiny i płacić aż osiągnę limit?

Nie wiem jak to jest tam z ogarniczeniem wiekowym, ja sam zarejestrowałem się tam na mamę, ale konta nie weryfikowałem ponieważ trochę minie zanim osiągnę limit.

Tak, kasę możesz przechowywać, wymieniać na BTC i płacić do osiągnięcia limitu.


epayments aktywacja - Artinesse - 05-05-2019 12:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.