Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek konwersji Sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Spadek konwersji Sub SMS (/Temat-Spadek-konwersji-Sub-SMS-143455)

Strony: 1 2


Spadek konwersji Sub SMS - fejQ - 27-01-2017 16:52

Witam. Serwis w jakim dzialam to LeadNow, program pobieranie. W ostatnich zauważyłem spory spadek zarobków. Na forum w wątku poświęconym LM zauważyłem, że użytkownicy skarżą się na ten sam problem. Serwis tłumaczy, ze spadek konwersji to problem ogólny niezależny od nich.

I tu moje pytanie kierowane do osób działających w innych serwisach. Czy u Was też w ostatnich dniach dniówki poszły w dół i rzeczywiście jest to problem ogólny jak tłumaczy LM czy raczej w innych serwisach wszystko jest ok


RE: Spadek konwersji Sub SMS - Toskan - 27-01-2017 17:08

Mylisz LM z LN, spadek u siebie rowniez zauwazylem. Szczegolnie wczoraj


RE: Spadek konwersji Sub SMS - fejQ - 27-01-2017 17:10

Dokladnie Smile mala literowka chodzilo o LN czyli Leadnow, wczesniej dzialalem na LeadMore i z przyzywczajenia taka pomyłka Smile

Czyli też zauważyłeś spadek konwersji... Tez na LeadNow czy inny serwis?


RE: Spadek konwersji Sub SMS - Czaq - 27-01-2017 17:45

Też swego czasu były u mnie smieszne przypadki cięć. Bo nie możliwe było, ze czasami 40% a czasami 0.1%...
Przenioslem linki na treepay.pl i konwersja cały czas mniej więcej taka sama. Polecam Wink


RE: Spadek konwersji Sub SMS - 0lej - 27-01-2017 17:52

O Boże... Czy w każdym poście musisz spamować o tym całym treepay? Cały czas tylko treepay, jakie to tam zaje**ste programy, jaka to tam konwersja, jakie to tam stawki, rzygam tęczą po prostu

A co do tematu wątku - ja również zauważylem spadek.


RE: Spadek konwersji Sub SMS - pixel21 - 27-01-2017 18:00

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wszystkim spada konwersja ? A to ciekawe Wink


RE: Spadek konwersji Sub SMS - fejQ - 27-01-2017 18:02

Sprecyzuję pytanie Smile czy w serwisach innych niż LeadNow również skutecznosć poszła w dół? Czy tylko w LN jest ten problem?


RE: Spadek konwersji Sub SMS - Bartek16611 - 27-01-2017 18:05

Powiem ci, że też jestem na Leadnow i od ok. 2 tygodni jest spadek zarobków ...


RE: Spadek konwersji Sub SMS - fejQ - 27-01-2017 18:06

@bartek16611 chyba trzeba się przenieść. Kwestia tylko jak to wygląda w innych serwisach


RE: Spadek konwersji Sub SMS - Sergio7 - 27-01-2017 18:37

Stabilnie to wygląda Smile