Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie wrzucenie moich postow :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupie wrzucenie moich postow :P (/Temat-Kupie-wrzucenie-moich-postow-P-143435)



Kupie wrzucenie moich postow :P - Anett1990 - 27-01-2017 09:28

Witam Smile szukam osob ktore posiadaja konta na fb ktore sa w jakis grupach, interesuja mnie grupy 10.000+ moga byc takze fanpage. Chodzi tylko o to aby napisac post z moim tekstem, a pod nim dopisac jeden pozytywny komentarz z innego oczywiscie konta i dac like. Za takie zadanie cene mozemy ustalic na PW ale nie ukrywam ze chcialabym zaplacic za jedno takie zadanko 1zł. Jesli bedzie jedna osoba ktora ma mozliwosc wyslania wiekszej ilosci postow cene mozemy negocjowac z korzyscia dla tej osoby. Zapraszam do dyskusji, jestem nowa i moze cena nie jest taka jakiej kazdy by sobie zyczyl ale wykonanie tego zadania to 2 minuty pracy wiec jest to kwestia dogadania sie. Pozdrawiam Wink!


RE: Kupie wrzucenie moich postow :P - Hopekk94 - 27-01-2017 09:30

Za 15zl moge ci posta przypiac w grupie 22k na tydzien


RE: Kupie wrzucenie moich postow :P - Anett1990 - 27-01-2017 09:31

@Hopekk94 a jaka cene bys chcial za wrzucenie tylko posta i dodanie pozytywnego komentarza? Bo nie ukrywam ze interesowalaby mnie Twoja propozycja, i mysle ze jak uda mi sie cos zarobic na subach abym byla w stanie zaplacic za takowa usluge to chetnie skorzystam Smile


RE: Kupie wrzucenie moich postow :P - furmanfurman - 27-01-2017 09:50

Cześć, myślę że możemy się dogadać Smile napisz priv Wink


RE: Kupie wrzucenie moich postow :P - Anett1990 - 27-01-2017 09:55

@up poszlo PW Smile zapraszam innych do kontaktu ze mna Tongue


Kupie wrzucenie moich postow :P - yazir - 27-01-2017 09:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.