Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Faucet] D'Alien Games - 200 do 1000 sat / 5 min. - www.dali - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Faucet] D'Alien Games - 200 do 1000 sat / 5 min. - www.dali (/Temat-Faucet-D-Alien-Games-200-do-1000-sat-5-min-www-dali-143431)



Faucet] D'Alien Games - 200 do 1000 sat / 5 min. - www.dali - kanibal54d - 27-01-2017 02:36

Nazwa kraniku: D'Alien Games

[Obrazek: X04ENvj.png]

Rodzaj kryptowaluty: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): auto w poniedziałek
Minimum wypłaty: 20 000 satoshi
Tempo naliczania: 200-1000 satoshi na 5 minut
 
Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
 
Bitcoin Aliens zaszaleli i stąd mam zaszczyt zaprezentować ich nowy projekt po nazwą D'Alien Games...
 
Jest to strona z masą (ponad 1000), naprawdę masą gier jakich wiele jest w Internecie, ale zazwyczaj są to gry darmowe, a tutaj jest tak jak w czytelni Aliensów czyli płacą kasę i to nie bydle jaką. Program jest zupełnie świeży więc na razie naprawdę sypią kasą.
 
Licznik co 5 minut nabija nam od 200 do 1000 satoshi, a proszę mi wierzyć z dobrymi gierkami to wiadomo jak leci czas, stąd człowiek nawet nie wie kiedy się nazbiera kilka tysięcy satoshi.
Opcji grania jest naprawdę wiele jednak nie o tym chciałbym napisać, ale chcę napisać parę słów o tym jak to zarejestrować, żeby od razu zacząć zarabiać Bitcoin i jak wypłacać kasę

Rejestracja:

Na płachcie strony musicie wyszukać kwadratowe pole, które wygląda tak jak to poniżej.
[Obrazek: aatZuog.png]

Rejestracja odbywa się przez konto Facebook na zasadzie przypięcia, wystarczy kliknąć Login i gotowe nie ma publikacji jest czysta rejestracja. Tyle że trzeba mieć konto Facebook...
Po rejestracji pracujący panel wygląda tak.

[Obrazek: rmfzahj.png]

[Obrazek: PnhW2GE.png]

Klikamy „Claim your reward” jeszcze tylko captcha jak poniżej:

[Obrazek: qGX8qfA.png]

I mamy na koncie pierwsze satoshi.

Konfiguracja wypłat

Do panelu kontrolnego dostajemy się przez kliknięcie znaczka zębatego kółka w prawym górnym rogu kwadratu podczas naliczania. Panel kontrolny na stronie wygląda tak jak poniżej.

[Obrazek: xuDQJCV.png]

Tutaj mamy kilka opcji ale, żeby skonfigurować wypłaty musimy przejść na stronę panelu głównego konta, który otworzy się w nowym oknie po kliknięciu przycisku „DASHBOARD"

Płatności konfigurujemy w panelu po lewej stronie strony która się otworzy klikając Settings.

[Obrazek: 4mRiqns.png]

Wypłaty realzowane są tylko na Coinbase. Można przelewać bezpośrednio BTC na konto bankowe. W zaznaczonym polu wpisujemy adres e-mail konta na który zarejestrowaliśmy konto Coinbase Smile




>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

czysty link



RE: Faucet] D'Alien Games - 200 do 1000 sat / 5 min. - www.dali - diabelek1983 - 27-01-2017 15:12

ja tam nigdzie nie widzę gdzie się zalogować


RE: Faucet] D'Alien Games - 200 do 1000 sat / 5 min. - www.dali - mcraft - 27-01-2017 16:38

Ja się zalogowałem natomiast zegar mam na 00.00.00.00 i nic sie nie dzieje


RE: Faucet] D'Alien Games - 200 do 1000 sat / 5 min. - www.dali - Sahya - 31-01-2017 17:08

No ja też mam na 0. Dobry faucet Jerk