Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostane refem za nauke i pomoc :)! (/Temat-Zostane-refem-za-nauke-i-pomoc-143427)

Strony: 1 2


Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Anett1990 - 27-01-2017 00:16

Hej Tongue

Zaczynam swoja przygode wybralam sub sms i poszukuje kogos kto wprowadzi mnie w ten wspanialy swiat zarabiania Tongue doswiadczenia za wiele nie mam, aczkolwiek jestem chetna do nauki a takze do dzialania! Potrzebuje kilka cennych wskazowek, troszke porad checi i czasu. Oczywiscie jesli wszystko bedzie ladnie szlo, a uczniem jestem pilnym to moj mentor bedzie ze mnie z pewnoscia zadowolony :> piszcie PW panowie Tongue


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Dzipsiok87 - 27-01-2017 15:34

Suby przechodzą do lamusa, że taka cisza?


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Anett1990 - 28-01-2017 16:49

Chyba tak choc teraz zastanawiam sie nad PPI bo to tez ciekawe rozwiazanie :-P


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - precell - 28-01-2017 17:07

(28-01-2017 16:49)Anett1990 napisał(a):  Chyba tak choc teraz zastanawiam sie nad PPI bo to tez ciekawe rozwiazanie :-P

A Tobie na kompie polskie znaki w jeb....o?

Polecam poradniki od mysc.


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Itachi198 - 28-01-2017 17:30

Nie kupuj poradników. Nigdy! Sam szajs, już lepiej poszukaj darmowych na forum.
Nie wchodź w żadne Revshare, polecam własny sklep/biznes. W razie jakiś problemów, bez żadnego refa pomogę na gg, pozdrawiam.


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - DinQu - 28-01-2017 20:23

Jeśli chcesz zacząć zarabiać w internecie, a dokładniej w programach partnerskich to napisz mi mejla, wszystko opowiem Smile
Nie jest to sub sms, ale można więcej zarobić.
[email protected]


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Dante_/ - 28-01-2017 21:39

To ja nie będę gorszy. Istnieją dwie dobre stronki do zarobków, a nawet jedna z nich ma fajny program partnerski ( za rejestrację z USA dostaje się 1$ ). A dokładniej chodzi o chaturbate, no i polskiego konkurenta showup Jerk2

A tak na poważniej to jeżeli chcesz działać w subsms to po prostu napisz do mentorów różnych sieci sub/premium sms...

@Edit
A i zapomniałem dopisać ONI POMOGĄ TOBIE NAWET ZA DARMO I BEZ REJESTRACJI Z REFA.


Zostane refem za nauke i pomoc :)! - mahuzz - 29-01-2017 00:28

Ogólnie nie opłaca się nikomu coś takiego jak pomoc za rejestracje z refa. Support serwisów jest wystarczający, prawie każdy powie Ci to samo. Dla takich ludzi opłacałoby się to przy większym % - No bo komu by się chciało produkować za te marne 5 czy ile %?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Anett1990 - 29-01-2017 10:29

Przerzucam sie na PPI poniewaz w subach nie ma dla mnie miejsca :-P sprobuje zrobic wlasna strone z grami jakimis i zobaczymy Big Grin


RE: Zostane refem za nauke i pomoc :)! - Vasaki - 29-01-2017 10:35

W takim wypadku zapraszam do:
http://zarabiam.com/Temat-Tutorial-Czyli-wybijamy-Resident-Evil-VII-Biohazard-by-Panda-138720 Big Grin

Ja podpialem tam cos co bylo pod reka, chodz najlepsza opcja bylo by PPI pewnie Big Grin