Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komentarze w j.ang na blog o hackach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Komentarze w j.ang na blog o hackach (/Temat-Komentarze-w-j-ang-na-blog-o-hackach-143423)



Komentarze w j.ang na blog o hackach - DonWestbam - 26-01-2017 23:06

Aktualne

Witam, zlecę komuś napisanie dla mnie komentarzy w języku angielskim na blog z fake hackami. Chodzi mi tutaj o dużą ilość komentarzy 200-500, zależy od chęci osoby która się tego podejmie. Także jeśli masz ciekawą bazę takich komentów bądź masz ochotę się pobawić w ich pisanie to zapraszam do kontaktu Wink Prosił bym o pw a nie post tutaj "napisz na priv".

Ne interesuje mnie śmieciowa baza która latała po forach nie potrzebuję też jakoś mocno rozbudowanych komentarzy. Chodzi o dużą ilość czegoś typu "działa świetnie", "dzięki co ja bym bez ciebie zrobił", jakieś takie śmieci Big Grin

Cena ? Nie wiem .. Czekam na propozycję Wink

PS. chętnie kupię wtyczkę lub coś tego typu do dodawania komentarzy do bloga, aktualnie robię to ręcznie ... nie trwa do długo ale jednak wolał bym automat Big Grin Chodzi mi o taki patent który doda mi randomowo komenty i nicki z pliku.

Mam nadzieje że napisałem to wszystko dość zrozumiale Big Grin Pozdrawiam


edit: chodzi mi o plik tekstowy z komentarzami, nie spam na blogu Wink


edit2: chwilowo nieaktualne !

edit3: Aktualne, jeden mnie okradł na 20zł a dwie pozostałe osoby się nie podjęły Big Grin także jak by co to z góry umawiam się na nie więcej niż 100 komentarzy za pierwszym razem, i płacę dopiero po ich otrzymaniu Wink Odbijał sobie tych 20zł na nikim nie będę, spokojnie Big Grin


RE: Komentarze w j.ang na blog o hackach - Slight - 26-01-2017 23:32

A jakieś boty nie dodają Ci komentarzy? Można je edytować i jest git.


Komentarze w j.ang na blog o hackach - surfer0700 - 27-02-2017 05:20

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.