Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Totalnego Opie**alacza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Totalnego Opie**alacza (/Temat-Dziennik-Totalnego-Opie-alacza-143422)

Strony: 1 2


Dziennik Totalnego Opie**alacza - dawkos23 - 26-01-2017 22:29

Siemanko,

Wstęp, bo tak mnie mamusia nauczyła

Pewnie mało kogo interesuje moje imię, wiek, jaką zupę lubię czy ile cm mam w spodniach. Co do ostatniego jednak, jeśli jakąś przedstawicielkę płci, że tak powiem, pięknej zainteresuje ten parametr i owa urocza niewiasta posiada co najmniej miseczkę B i wpisaną w naturę chęć doznawania sensualnych przyjemności bez zbędnego pier**lenia, prosi się ją uprzejmie o wysłanie wiadomości na priv, a z pewnością ze szczegółami to "omówimy". Wing, wing. OK, bo odchodzę od głównego tematu.

Nie będę tutaj opowiadał swojej "barwnej" historyji na temat zarabiania w Internecie, bo takowa najzwyczajniej w świecie nie istnieje, niczym mózgi protestujących z KODu. Z tą różnicą, że ta historia ma szansę właśnie powstać. Mózgi, cóż, to raczej sprawa przegrana. Do tej pory zarobiłem w Internecie może z 200 zł na skracaczach. Przez ponad 3 lata. Wychodzi jakieś 5 zł miesięcznie. Nawet paczki gumek nie dało rady za to kupić. Wiadomość do ewentualnej niewiasty - nie martw się, mam dodatkowe środki, damy radę. Smile

Na czym będę "czepał" hajs?

No cóż, tutaj mój intelektualny anturaż nie spłodził niczego kreatywnego, nie znalazłem sposobu jak w 7 dni zarobić 2.234.567 zł nie wychodząc z domu z pomocą 2 kliknięć, 3 pierdów i jednego porzygu, dlatego zaczynam, klasycznie, od SUB SMS na MyLead. Smile

Zacząłem czytać i dowiadywać się co powinienem wiedzieć, żeby zacząć, ale czytając to wszystko czułem się trochę tak, jakbym czytał chińską Kamasutrę z tą różnicą, że w Kamasutrze wszystko jest wyjaśnione na obrazkach Sex Tutaj niestety nie. No ale mam już ogół info, dlatego powoli zacznę.

Jeśli uda się ustabilizować zarobki na poziomie 500 zł miesięcznie, do czego myślę jakoś szybko nie dojdę to może dorzucę coś innego, co by zarobki dywersyfikować. Pół godziny pisałem to słówko, przepisując ze słownika. Ch*j wie co oznacza, ale kozacko i profesjonalnie brzmi.

Tak więc na ten moment spróbuję zadowolić Was SUB SMS. Domyślam się, że poziom zadowolenia ultra wysoki nie będzie podobnie jak laski, wobec której stosowalibyście metody przeczytane w wyżej wspomnianej chińskiej Kamasutrze i, mam nadzieję, nie podobnie jak niewiasty, która odezwie się na priv a propos tajemniczego parametru. Smile


DZIEŃ 1

- zakupiłem domenę .pl pod niszę,
- podpiąłem domenę pod hosting i czekam aż się podepnie,
- zakupiłem wypasiony szablon LP.

Odbiór Smile


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - patttson - 26-01-2017 23:01

jak 'bez zbędnego pie***lenia' to średnio chyba Big Grin

ale powodzenia xD!


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - radmatuszewski - 26-01-2017 23:27

Fajnie się czyta, powodzenia! Big Grin


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - dawkos23 - 26-01-2017 23:49

Dzięki chłopaki, wprawdzie to nie na Wasz odzew liczyłem, bo nie lubię po błocie, ale dzięki ;d


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - WhiteNigga - 27-01-2017 01:28

Fajny wstęp cie mamusia nauczyła Tongue

Obserwuje bo też jestem opierdalacz xd


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - Hopekk94 - 27-01-2017 09:26

Real czy fake content ? Smile


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - dawkos23 - 28-01-2017 12:33

(27-01-2017 09:26)Hopekk94 napisał(a):  Real czy fake content ? Smile
Niby real, bo dostaną to, co będą chcieli, ale średnio to będzie działało, więc można powiedzieć pół na pół, a nawet bardziej w kierunku fake. Tak na początek, potem będę starał się real jak już zarobię na te gumki. Smile


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - dawkos23 - 28-01-2017 17:36

Siema, pewnie gunwo Was to interere, ale chciałem się pochwalić, że dzisiaj:
- zainstalowałem WP pierwszy raz w życiu (uuuhuhhuuh, fanfary, prostytutki, zapiekanki, szaleństwo)
- zainstalowałem szablon (wow, serio jesteś za**bisty, a dupę też sam podtarłeś?)
- męczę się, żeby wszystko ładnie poustawiać tak, żeby konwersja dupy nie dawała, co mi zajmie pewnie czas gdzieś do poniedziałku, ale...

... już niedługo pierwsze testy czy nisza ma w ogóle rację bytu. Stay tuned.

Odbiór Wink


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - kbermes - 30-01-2017 18:24

Będę zaglądać Wink Powodzenia Big Grin


RE: Dziennik Totalnego Opie**alacza - dawkos23 - 31-01-2017 20:09

Tak to jest jak się zaczyna, a się człowiek nie zna. To jak przy pierwszym razie. Pier**olisz się z otwarciem gumki pół godziny, a jak Ci się uda to mały już dawno śpi, a laska jest 3 przecznice dalej i gada z przystojnym brunetem. Walczę cały czas z szablonem, bo mi się wszystko pierdzieli. Walczę z pomocą jednego użytkownika forum, bo sam to bym mógł jedynie tym szablonem sobie podetrzeć dupę po solidnej dwójce. Jak wspólnie z kolegą tutaj dojdziemy do... rozwiązania tego problemu zboczeńcu to dam znać co dalej i czy moja pierwsza nisza w życiu wypali. Za pierwszego leada w życiu kolejka dla wszystkich. Wink