Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ref linki do faucetów btc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: ref linki do faucetów btc? (/Temat-ref-linki-do-faucetow-btc-143396)



ref linki do faucetów btc? - Bitcoin Bios - 26-01-2017 00:27

Cześć,

Jestem nowy na tym forum, a w regulaminie ciężko jest się doszukać szczegółów na temat ref linków. Oprócz ogólnej informacji, że (delikatnie mówiąc), nie są mile widziane.
Widzę jednak, że ref linki do faucetów BTC nie są usuwane.

Czy możemy zamieszczać ref linki do faucetów?
Czy możemy zamieszczać reflinki do innych stron powiązanych z BTC?
Czy może są jakieś wyjątki, lub specjalne zasady? Jak to jest z tymi linkami referencyjnymi?

Czasami zdarza się, że ref linki nie są akceptowane w postach, ale dopuszczalne są w sygnaturze.. Jak jest tutaj z refami w podpisie?

Ewentualnie poproszę o link do miejsca, gdzie mogę znaleźć szczegóły na ten temat.

Z góry dzięki.
Pozdrowionka! Smile


RE: ref linki do faucetów btc? - Sahya - 26-01-2017 00:36

No ciężko nie jest tego w regulaminie znaleźć. Refy można umieszczać od 10 postów i jeśli już takowy się znajdzie musi być także link "czysty". Dodatkowo link referencyjny nie może być w żaden sposób wyróżniony od linku czystego.


RE: ref linki do faucetów btc? - Bitcoin Bios - 26-01-2017 00:49

(26-01-2017 00:36)Sahya napisał(a):  No ciężko nie jest tego w regulaminie znaleźć. Refy można umieszczać od 10 postów i jeśli już takowy się znajdzie musi być także link "czysty". Dodatkowo link referencyjny nie może być w żaden sposób wyróżniony od linku czystego.

Dzięki.

A jak jest z refami w podpisie? Mogę coś zamieścić już teraz, czy również muszę zgromadzić 10 postów?


RE: ref linki do faucetów btc? - Sahya - 26-01-2017 08:25

Jeśli chciałbyś gdziekolwiek refa wstawić musisz mieć 10 postów. Tak mi się wydaje.


RE: ref linki do faucetów btc? - ToxicIce - 26-01-2017 22:41

Co do podpisu (sygnatury) musisz mieć chyba 70 postów, aby zmienić ze standardowej. Wchodzisz w Panel użytkownika> zakładka po lewej stronie "Twój profil" > zmień sygnaturę