Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestrowanie numeru - przekręt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Rejestrowanie numeru - przekręt (/Temat-Rejestrowanie-numeru-przekret-143393)

Strony: 1 2 3


Rejestrowanie numeru - przekręt - Sahya - 25-01-2017 23:58

Kod:
"Tu Play. Juz 2 lutego kazdy niezarejestrowany numer na karte zostanie zablokowany. Jezeli masz niezarejestrowana karte w Play mozesz ja zarejestrowac SMS-em. Wystarczy, ze odpiszesz w tresci wpisujac ZAREJESTRUJ oraz numer telefonu, ktory ma byc zarejestrowany. Rejestracja bedzie na takie same dane jak numeru, z ktorego wysylasz SMS."

Rozumiem, że ktoś chce zarobić no ale bez przesady...


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - adrian018 - 26-01-2017 02:45

@[Sahya]
Ja na twoim miejscu bym zrobił zdjęcie (screena) i wysłał tą wiadomość do supportu PLAY na e-mail, tak żeby był widoczny numer, niech oni już sobie dochodzą kto tak kombinuje.. Smile

P.S jak widać ludzie w dzisiejszych czasach są w stanie się do wszystkiego posunąć dla pieniędzy, żadnej okazji nie przepuszczą.. Wink


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - coffee - 26-01-2017 03:59

(26-01-2017 02:45)adrian018 napisał(a):  @[Sahya]
Ja na twoim miejscu bym zrobił zdjęcie (screena) i wysłał tą wiadomość do supportu PLAY na e-mail, tak żeby był widoczny numer, niech oni już sobie dochodzą kto tak kombinuje.. Smile

P.S jak widać ludzie w dzisiejszych czasach są w stanie się do wszystkiego posunąć dla pieniędzy, żadnej okazji nie przepuszczą.. Wink

A moze sprawdzisz zrodlo tego sms? To nie jest fejk: http://www.rejestrujnumer.pl/play/


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - Sahya - 26-01-2017 07:54

Może to rzeczywiście prawda. Tylko zdziwiło mnie że jest napisane z błędami np. "kazdy" i zawsze wiadomosc od operatora otrzymywałem od "Play" a nie od jakiegoś numeru i piszącego "Tu Play."


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - gosc123456 - 26-01-2017 12:35

Ten SMS to nie fake. Też go dostałem i pod numer nadawcy, czyli 676 również wysyła się SMS w celu rejestracji numeru na kartę na twoje dane.


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - furmanfurman - 26-01-2017 15:31

To sobie wyobraźcie teraz że są dwa rodzaje takich smsów.. 1) od playa, wiadomo legit I 2) oszust. Patrzcie ile taki typek może kasy zebrać Big Grin


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - matyska - 26-01-2017 15:44

(26-01-2017 07:54)Sahya napisał(a):  Tylko zdziwiło mnie że jest napisane z błędami np. "kazdy"

gdzie w słowie każdy jest błąd?

@up
mogłeś tego nie pisać, zaraz znajdzie się jakiś łepek, który zacznie tak promować...


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - Sahya - 26-01-2017 15:59

(26-01-2017 15:31)furmanfurman napisał(a):  To sobie wyobraźcie teraz że są dwa rodzaje takich smsów.. 1) od playa, wiadomo legit I 2) oszust. Patrzcie ile taki typek może kasy zebrać Big Grin
Tak. A najciekawiej będzie jak operator go oskarży. Wtedy będzie ubaw


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - furmanfurman - 26-01-2017 16:15

(26-01-2017 15:59)Sahya napisał(a):  
(26-01-2017 15:31)furmanfurman napisał(a):  To sobie wyobraźcie teraz że są dwa rodzaje takich smsów.. 1) od playa, wiadomo legit I 2) oszust. Patrzcie ile taki typek może kasy zebrać Big Grin
Tak. A najciekawiej będzie jak operator go oskarży. Wtedy będzie ubaw

Jeśli ktoś tak robi to tego mu serdecznie życzę


RE: Rejestrowanie numeru - przekręt - Dante_/ - 26-01-2017 16:34

(26-01-2017 03:59)coffee napisał(a):  
(26-01-2017 02:45)adrian018 napisał(a):  @[Sahya]
Ja na twoim miejscu bym zrobił zdjęcie (screena) i wysłał tą wiadomość do supportu PLAY na e-mail, tak żeby był widoczny numer, niech oni już sobie dochodzą kto tak kombinuje.. Smile

P.S jak widać ludzie w dzisiejszych czasach są w stanie się do wszystkiego posunąć dla pieniędzy, żadnej okazji nie przepuszczą.. Wink

A moze sprawdzisz zrodlo tego sms? To nie jest fejk: http://www.rejestrujnumer.pl/play/

Powiem tak ta strona, którą podałeś używa darmowego landing page ( u dole strony możesz sprawdzić ) i masz odpowiedź czy to jest strona od play czy nie... pokerface