Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic summit ads Nowy program znanego admina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Traffic summit ads Nowy program znanego admina (/Temat-Traffic-summit-ads-Nowy-program-znanego-admina-143391)



Traffic summit ads Nowy program znanego admina - Znajomy Inwestor - 25-01-2017 23:14

Hey, przedstawiam Wam nowy program znanego admina (Venture Plug Traffic), jak wiemy program działał ponad 3 miesiace i dal zarobić, niestety sprawa z PayPalem utopiła ten program jak wiele innych.

O programie
[Obrazek: attachment.php?s=1a37c21d66fcd946ff4a74d...1485275187]

- Do wyklikania 10 reklam dziennie
- $10 /miesiąc abonament aby móc zaupić paczki $50
- 10% prowizji z poziomu 1. Możemy ją wykorzystać do zakupu kolejnych paczek lub usług serwisu.
- Wypłaty 24/7, max $200 dziennie
- Procesory : Payza | STP | PM | Payeer | Bitcoin
- Min. wypłata : $ 5

Za rejestracje z refa dziękuje i chętnie pomogę we wszystkim Smile

Ref link:
https://trafficsummitads.com/ref/318

czysty https://trafficsummitads.com


RE: Traffic summit ads Nowy program znanego admina - kanibal54d - 26-01-2017 09:36

Po pierwsze informacje, które przedstawiasz w pierwszym zdaniu są błędne, więc je zweryfikuj.
Po drugie rozmawiałem wczoraj z adminem zanim sie zaczęło podniecenie wszystkich na FB.
Jak narazie nie przekonał mnie swoją osobą, bo w odpowiedziach zaczął przeklejać post, który wklejał wcześniej na stronie. Nie do końca też wiadomo czy postać na zdjęciu na FB to on sam.
Osobiście odpuszczam program, bo już w lutym ukaże się perełka na którą z niecierpliwością czekam Smile


RE: Traffic summit ads Nowy program znanego admina - adik7276 - 26-01-2017 19:32

(26-01-2017 09:36)kanibal54d napisał(a):  Po pierwsze informacje, które przedstawiasz w pierwszym zdaniu są błędne, więc je zweryfikuj.
Po drugie rozmawiałem wczoraj z adminem zanim sie zaczęło podniecenie wszystkich na FB.
Jak narazie nie przekonał mnie swoją osobą, bo w odpowiedziach zaczął przeklejać post, który wklejał wcześniej na stronie. Nie do końca też wiadomo czy postać na zdjęciu na FB to on sam.
Osobiście odpuszczam program, bo już w lutym ukaże się perełka na którą z niecierpliwością czekam Smile


Co to za perełka w lutym się pojawi ? Lol


RE: Traffic summit ads Nowy program znanego admina - Znajomy Inwestor - 26-01-2017 21:29

Jak wszystkie "jego" perełki, wszystkie inne z kolei to zło.

Ps. Kanibal, a tak na prawdę to wszystkie te programy to jedno wielkie *** i trzeba to wiedzieć zanim się w coś wejdzie, a nie mydlić oczy perełkami i biznesem życia Smile
Ponadto zapewnię Cie, jego profil na FB to fake, wystarczy spojrzeć na posty, ostatnie z 2015 roku.


RE: Traffic summit ads Nowy program znanego admina - adik7276 - 26-01-2017 22:01

Perełką można nazwać programy które osiągnęły sukces jeżeli chodzi o branżę revshare. Jak np. TM, MX -> to były perełki, a że upadły to naturalna kolej rzeczy. Nazywając coś perełką nie trzeba twierdzić że jest to biznes na lata. Aktualnie taką perełką jest TAT które bije na głowę wszystkie inne programy, a że kiedyś ta perełka zniknie i się zeSCAMi to oczywista oczywistość. Każdy wie w co wchodzi. To tyle ode mnie na temat perełek.

Co do samego profilu na fb to nie masz nigdy pewności czy jest prawdziwy, w każdej chwili można zmieniać imię i nazwisko, zdjęcia i dane. Mam konta z 2011 roku, zmienię imię i nazwisko i gotowe - prawdziwy profil? Nie. Więc tym nie można się sugerować.

Ps. Nie mówię że program jest zły.


RE: Traffic summit ads Nowy program znanego admina - Znajomy Inwestor - 29-01-2017 00:03

adik, program można nazwać perełką po tym jak działał i działa, a nie zanim jeszcze wystartuje Smile

Najlepsze są filmiki z adminami, ale słupy też się zdarzają ;p


RE: Traffic summit ads Nowy program znanego admina - rafi213 - 29-01-2017 02:01

Miałem coś skomentować ale dobrze myślicie, ja bym polecał ten rev share sobie jednak odpuścić


RE: Traffic summit ads Nowy program znanego admina - kanibal54d - 30-01-2017 14:06

Są dobre programy w których nie jestem, ale ten również polecam odpuścić.
Dla mnie dobry program to taki w którym zarobię, a bardzo dobry w którym zarobią także moi poleceni Smile

@znajomyInwestor jesteś pierwszą osobą która wspomniała w tym wątku o biznesie życia, więc nie ubieraj słów w czyjeś usta

Pozdrawiam i udanych przemyśleń.


Traffic summit ads Nowy program znanego admina - Hybrid1990 - 30-09-2018 14:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.