Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni (/Temat-GladiaCoin-podwaja-Bitcoiny-w-90-dni-143385)

Strony: 1 2


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Sahya - 28-01-2017 08:16

(28-01-2017 04:39)Bitcoin Bios napisał(a):  
(27-01-2017 14:48)Sahya napisał(a):  
(27-01-2017 13:33)furmanfurman napisał(a):  Tjaa a 89 dnia strona przestaje działać xD

No nie ma w tym nic śmiesznego. Ale raczej potrwa dłużej jeśli będą nowi użytkownicy. Jeśli będą wrzucać np miesiąc po starcie to zainwestują w wypłaty tych co wrzucili pieniądze wcześniej.

"Nowi użytkownicy" są tylko po to aby pokrywać wypłaty.
Obawiam się, że nieświadomie potwierdzasz, że ten system jest piramidą.
Pokrywanie wypłat dla użytkowników z wpłat nowych użytkowników jest nielegalne.
Na Twoim miejscu edytował bym te wpisy..
Ps. Za to można dostać dobry paragraf..
No to znajdź mi ten paragraf.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - RAFALKUJAWA - 04-03-2017 19:10

Tak wyplaca jak najbardziej. Ja dostaje regularnie 0,0(333) BTC

REFLINK USUNIĘTY


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - adolek17 - 31-03-2017 18:43

Ja wszedłem za 1 BTC, bo chce odzyskać szybko straty z Skyllex, Safe Bergains i NordeBank.

Mamy już dość mocno rozbudowane ze swoim przełożonym drzewo binarne, lecz szukamy jeszcze ludzi, bo chcemy stworzyć jak największe drzewo, żeby jak najwięcej w jak najkrótszym czasie zarobić. Jeśli chcesz się przyłączyć i odzyskać straty z programów HYIP to napisz do mnie maila lub skype.

e-mail: [email protected]
skype: adolek17


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Andzej - 31-03-2017 20:36

Za 1 btc. Odważny jesteś Wink


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - brombor - 31-03-2017 20:42

(31-03-2017 18:43)adolek17 napisał(a):  Ja wszedłem za 1 BTC, bo chce odzyskać szybko straty z Skyllex, Safe Bergains i NordeBank.

Mamy już dość mocno rozbudowane ze swoim przełożonym drzewo binarne, lecz szukamy jeszcze ludzi, bo chcemy stworzyć jak największe drzewo, żeby jak najwięcej w jak najkrótszym czasie zarobić. Jeśli chcesz się przyłączyć i odzyskać straty z programów HYIP to napisz do mnie maila lub skype.

e-mail: [email protected]
skype: adolek17


Przyznales, ze straciles w 3 programach, a pozniej namawiasz do dolaczenia do Twojego teamu...

Skoro tracisz, to po co dolaczac? Tracic mozna samemu.

"Najwiecej", " w jak najkrotszym czasie", "odzyskac straty" - dobry marketingowiec z Ciebie. Do sejmu mozesz isc, duzo ludzi to łyknie.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - MruFFa - 16-04-2017 14:36

To działa bez najmniejszych problemów Tongue.Pytanie jak długo Big Grin
Też mam już hierarchię nie małą im nas więcej tym lepiej.


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - Soylent - 20-04-2017 20:57

W takie coś się nie bawi. Jeśli wypłacą to tylko kilku pierwszym osobom jeśli w ogóle, a Ci, którzy zainwestują więcej pożegnają się z pieniędzmi od razu. Polecam zawsze robić research, ale do tej pory istnieje kilka zaufanych miejsc do inwestycji bitcoinów w internecie i na pewno nie są to żadne doublery oddające 2x wiecej po 3 miesiacach facepalm


RE: GladiaCoin - podwaja Bitcoiny w 90 dni - misiard666 - 03-06-2017 18:43

(28-01-2017 04:41)kamil22gol napisał(a):  Wyplaca nadal?

Wiadomości i ogłoszenia

Postępuj zgodnie z najnowszymi informacjami na temat GladiaCoin

Ważne: Informacje o bonusach dla podmiotów gospodarczych

Cześć Jarek,

Informujemy, że ze względu na niską wielkość depozytów w ostatnich dniach, zawieszamy transakcje handlowe od soboty do następnego piątku (Singapur GMT + 8), czyli daty, w której zostanie ponownie ustanowiona aktywność handlowa.

W tym okresie Bonus Binarny zostanie przetworzony i wypłacony normalnie, a Trader Bonus nie będzie rozpowszechniany.


Dziękujemy za uwagę,

GladiaCoin
Double bitcoin w ciągu 90 dni

Codziennie nowe nie ustalone zmiany w tym programie naprawdę to co się w nim wyprawia jest niewiarygodne teraz dzienne naliczania zostały wstrzymane jak wynika z wiadomości powyżej...
Proszę być ostrożnym z tym planem